مدل های جدید مبل راحتی و کاناپه از برند معتبر مینوتی

مینوتی نام یکی از شرکت های بزرگ و پرآوازه در صنعت طراحی و تولید مبلمان خانگی و اداری است. زادگاه این کمپانی در کشور ایتالیاست که مهد تولید مبلمان های مدرن و امروزی است. Minotti در سال 1950 توسط آلبرت مینوتی پایه گذاری و تاسیس شد و با گذشت 65 سال از آن تاریخ مینوتی با قدرت به کار خود ادامه می دهد. این برند قدیمی، همچنان یکی از غول های تولید مبلمان خانگی در جهان است. در این بخش قصد داریم مدل های جدید مبل راحتی و کاناپه تولیدی این کمپانی بزرگ را به شما معرفی کنیم.

آلیسون : مبلمان دو تکه ساخته شده با ایروکو. کاناپه دو تکه چهار نفره
کاناپه دو تکه چهار نفره

مبلمان آلیسون

اولین مبل مورد نظر ما آلیسون نام دارد این مبلمان راحتی از یک طراحی ساده و مینیمالیستی برخوردار است. در ساخت چهارچوب اصلی آن از چوب ایروکو آفریقایی استفاده شده است. استحکام بالا، عدم تاب برداشتن در کنار مقاومت در مقابل رطوبت و زیبایی منحصر بفرد از ویژگی های بارز این چوب آفریقایی است.


آلن : مبلمان کتابی شکل با طرح و مدل رسمی و سنگین مبل راحتی شیک و ساده
مبل راحتی شیک و ساده

مبلمان آلن

آلن یک مبلمان ساده، صاف و یکدست است که اصول یک طراحی کلاسیک و هوشمند در آن بخوبی رعایت شده است. این مبلمان راحتی کتابی شکل می تواند یک نمای کاملا رسمی و سنگین به فضای خانه بدهد. چیدمان آلن معمولا به سبکی است که ما در ایران با نام ال می شناسیم.


اندرسون : سادگی و ظرافت در کنار هم. مبلمان برای پذیرایی کوچک
مبلمان برای پذیرایی کوچک

مبلمان اندرسن 90

اشتباه نکنید کلمه 90 مربوط به سال تولید این مبل راحتی نیست بلکه این عدد نمایانگر طول این مبلمان کوچک و ظریف است. اندرسن به سبب طرح و شکل ساده ای که دارد انتخاب مناسبی برای محیط های اداری و دفتری کوچک است.


استون : مبل سه نفره مناسب فضا و دکوراسیون خارجی
مبل راحتی فضای باز

مبلمان استون

این کاناپه کوچک و دوست داشتنی به سبب بدنه و چهارچوب فلزی که دارد در حقیقت یک مبلمان فضای باز است. استون بدنه و اسکلتی فلزی از جنس فولاد دارد و بخش نشیمن آن از فوم و پارچه های ضد آب و قابل شستشو تولید شده است.


کولار : مبلمان دو تکه ایتالیایی شیک و ساده. کاناپه چهار نفره مدرن
کاناپه چهار نفره مدرن
کولار : مبلمانی با دسته های قابل تنظیم. کاناپه با دسته تاشو
کاناپه با دسته تاشو

مبلمان کولار

{افقی، عمودی و مورب} در واقع این سه کلمه بیانگر حالاتی است که دسته ها و پشتی مبل کولار می توانند داشته باشند. دسته و پشتی این مبل به راحتی خوابیده و ایستاده می شود یا حتی در زاویه 45 درجه یا همان مورب هم باقی می ماند. در حقیقت کولار یک مبلمان مدرن با یقه متحرک و انعطاف پذیر است.


دوبوفت : مبل سه نفره با طراحی جدید و فانتزی. مبل راحتی سه نفره و چرمی
مبل راحتی سه نفره و چرمی

مبلمان دوبوف

مبل راحتی دوبوف هم یک مبلمان چرمی ساده ولی در عین حال فوق العاده مدرن و شکیل است. تنه دوبوف پر از منحنی های ظریف و دوست داشتنی است که در جذاب تر شدن چهره این مبلمان خیلی تاثیرگذار بوده اند.


همیلتون : مبلمان ساده ولی مدرن. مدل کاناپه مدرن و ظریف
مدل کاناپه مدرن و ظریف

مبلمان همیلتون

تیم طراح نام جزیره همیلتون را روی این کاناپه و مبل دو تکه گذاشته است حالا چرا ما هم دقیقا دلیلش را متوجه نشدیم. ولی در هر صورت همیلتون یک مبلمان دو تکه است که حتما باید دو تکه را در کنار هم چیدمان کرد. همیلتون مناسب چیدمان در کنار دیوارهای کشیده و عریض است.


هاکنی : مبلمان فانتزی و دوست داشتنی با چیدمان ال. مبل راحتی فانتزی
مبل راحتی فانتزی

مبلمان هاکنی

یک مبلمان دو تکه انعطاف پذیر که در هر دو حالت چسبیده یا جدا از هم می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. هاکنی انتخاب مناسبی برای فضاهای هنری مثل گالری ها یا استودیوهای هنری است که باید فضا و دکوراسیون، فانتزی و تا حدی غیر عادری به چشم بیایند.


لی پارک : مبلمان فرفورژه برای فضای خارجی. طرح جدید و ساده مبل راحتی
طرح جدید و ساده مبل راحتی

مبلمان لی پارک

یک مبلمان ساده فلزی فرفورژه که زیباست و هم تا حدی جذاب که میتوان در فضا و دکوراسیون خارجی هم آنرا مورد استفاده قرار داد. لی پارک وقتی با میزهای مخصوص و هم شکل خود چیدمان می شود کاری می کند که ساکنین هوس نکنند به داخل خانه بروند.


لئونارد : یک مبلمان ایتالیایی شیک و تمام عیار. مدل مبل راحتی ایتالیایی
مدل مبل راحتی ایتالیایی
مبلمان لئونارد : مبلمانی با تجهیزات همراه کارآمد
مدل های جدید مبل راحتی و کاناپه

مبلمان لئونارد

لئونارد ترکیبی از اشکال هندسی متفاوت و متنوع است که با دو رویه چرمی و پارچه ای ارائه شده است. لئونارد یک مبلمان ساده و در عین حال زیباست که با کوسن ها و بالشتک های همراهش می تواند زینت بخش دکوراسیون اتاق نشیمن شود.


سیمور : مبلمان ساده و دوست داشتنی با چیدمان هلالی
مبلمان راحتی هلالی

مبلمان سیمور

این هم یک مبلمان مناسب خانواده هایی که می خواهند فضایی گرم و صمیمی را در نشیمن خانه خود داشته باشند. سیمور به سبب سبک چیدمانی که دارد پدیدآورنده صمیمیت است و دوست ندارد کسی از دیگری دور بیافتد.


اسمیت : مبلمان با طرح جدید و مدرن
مبل فانتزی و مدرن

مبلمان اسمیت

این هم یک ست مبلمان نشیمن فانتزی که اصلا شباهتی به مدلهایی که تا به حال دیدیم ندارد. اسمیت قدرت آن را دارد که با جثه کوچکش در سالن پذیرایی به کانون توجه تبدیل شود و هر چشمی را به سمت خود خیره کند. این خصوصیت بارز تولیدات و محصولاتی غیرعادی همچون اسمیت است.


یانگ : مبلمان راحتی مناسب فضاهای بزرگ. کاناپه چهار نفره با میز کنار مبلی
کاناپه چهار نفره با میز کنار مبلی
یانگ : مبلمان مدرن و ساده با آپشن های جالب
مبلمان مدرن و ساده

مبلمان یانگ

یانگ همین طور که در تصویر می بینید چیدمان می شود و قابل تغییر شکل آن وجود ندارد و به همین سبب بسیار مناسب فضاهای بزرگ است. مبلمان هایی با شکل چیدمان یانگ بهترین انتخاب برای قرار دادن مقابل میز تلویزیون هستند چون همه در یک زاویه و از روبرو می توانند بدون مشکل برنامه مورد علاقه خود را تماشا کنند و از نشستن روی یانگ لذت ببرند. صفحه های خشک چرمی که همراه این ست مبلمان هستند کمک می کنند پشتی ها از حالت خوابیدگی دربیایند و قائم بایستند، دقیقا همانند چیزی که در تصویر بالا می بینید.


رایورا : مبلمان نشیمن با طرح و مدل متفاوت. مبل راحتی با پایه فلزی
مبل راحتی با پایه فلزی
رایورا : مبلمان بافته شده و ظریف و زیبا
مبل راحتی فضای باز
رایور : مبلمانی با پشتی بافته شده
مبلمانی با پشتی بافته شده

مبلمان رایورا

در رایورا هر چه می بینیم جدید و خلاقانه است چه پایه های ظریف و فلزی زاویه دارش و چه پشتی نگهدارنده اش که کاملا بافته شده است. رایورا از آن مدل های خاص کاناپه راحتی است که در هر خانه ای نمی توان آن را دید.


مبل کلاسیک چرمی
مبل کلاسیک چرمی

مبلمان اسپنسر

مورد آخری یک کاناپه چرمی سه نفره است که کمی تا قسمتی به طرح و مدل های دهه 60 و 70 میلادی شباهت دارد. اگر اسپنسر را بعنوان یک مدل مبلمان کلاسیک معرفی و در نظر بگیریم حق مطلب را بهتر ادا کرده ایم.
نشر اختصاصی : نوبرانه