خانه / دکوراسیون ناهارخوری / مدلهای جدید میز نهارخوری ایکیا و نحوه چیدمان آنها

مدلهای جدید میز نهارخوری ایکیا و نحوه چیدمان آنها

یکی از خصوصیات مهم ایکیا این است که فقط برای یک گروه خاص، سرویس و خدمات خود را ارائه نمی کند. بعنوان مثال میز ناهارخوری و مدل های چیدمان و تزیین آنها را که می بینیم طرح و مدل میزها به شکلی است که اقشار کم درآمد جامعه را هم در بر می گیرد. دوست داشتنی و پرطرفدار شدن ایکیا در بین مردم هم به خاطر این تجمل گریزی و ساده گرایی این کمپانی است که در طراحی دکوراسیون و تولیدات خود به کار می برد. اگر وقتش را دارید پیشنهاد می کنیم در ادامه با هم چند مدل از اتاق نهارخوری های ایکیا را که برای سال 2016 ارائه کرده است را با هم ببینیم.

میز و صندلی ناهارخوری ایکیا ikea
میز و صندلی ناهارخوری ایکیا

میز ناهارخوری درهم

یک ست میز و صندلی نهارخوری که همه جور صندلی دور آن چیده شده است. صندلی کودکان و بزرگسالان، صندلی دسته دار و بدن دسته یا کوچک و بزرگ و به قول معروف اینجا همه چی درهمه. گویا ایکیا تصمیم دارد بگوید زیاد سخت نگیرید هر چه هست بچینید و از خوردن شام و نهارهای دور همی لذت ببرید.


میز و صندلی ناهارخوری اداری
میز و صندلی ناهارخوری اداری

میز ناهارخوری اداری

میز ناهارخوری اداری که در اینجا می بینیم مخصوص محیط های کاری و داری است. طراحی میز به شکل تاشو است و پایه های آن جمع می شود در مواقع عدم نیاز می توان میز را جمع کرد و گوشه ای گذاشت تا محیط کاری اشغال نشود.


میز ناهارخوری سنتی
میز ناهارخوری سنتی

میز ناهارخوری با بدنه تخته ای

حیف است روی میزهای ناهارخوری با بدنه تخته ای و صاف را با رومیزی های پارچه ای و نایلونی پوشش بدهیم. برای کسانی که طرفدار دیزاین روستایی و سنتی هستند این مدل میزها یک عنصر حیاتی برای دکوراسیون منزل آنها به شما می رود.


میز ناهارخوری دو نفره ، میز صبحانه خوری دو نفره
میز ناهارخوری دو نفره

میز ناهارخوری کوچولو

ایکیا برای سال آینده یک میز و صندلی ناهارخوری خیلی ساده را به بازار عرضه می کند که مناسب زوج های جوان است. این میز و صندلی با پایه های سفید رنگ و رویه های طرح چوبش می تواند به زیبایی فضایی که در آن حضور دارد بیفزاید. هر چند این میز را بعنوان یک میز کمجا یا تاشو نمی توان در نظر گرفت ولی فیزیک و اندازه آن در حدی است که در هر گوشه و کنج خالی از خانه می توان آنرا چیدمان کرد.


میز ناهارخوری کمجای ایکیا
میز ناهارخوری کمجای ایکیا
میز ناهارخوری یک نفره
میز ناهارخوری یک نفره

میز ناهارخوری یک نفره

خیلی افراد تمایل ندارند روی میز و صندلی غذای خود را میل کنند، راحت طلب هستند دیگر چه می توان کرد ؟ آن افراد که خیلی تمایل دارند برای خوردن غذا روی مبلمان راحتی چهار زانو بنشینند می توانند از این میز ناهارخوری یک نفره ایکیا بهره ببرند. این میز که بیشتر شبیه به سینی است به کاربرها کمک می کند تا روی راحتی خانه غذای خود را نوش جان کنند.


اتاق ناهارخوری در فضای باز
اتاق ناهارخوری در فضای باز

اتاق ناهارخوری سبز

اتاق ناهارخوری گلخانه ای تا به حال ندیده بودیم که به لطف خوش فکری ایکیا دیدیم. در کنار گل ها و گیاهان نشستن و غذا میل کردن هم حال و هوای خود را دارد. در واقع این همان سبک پیک نیکی ایرانی است که آشپزخانه در فضای باز خانه، طراحی و چیدمان می شود.


میز ناهارخوری کم جا
میز ناهارخوری کم جا
میز ناهارخوری تاشو و کمجا ikea
میز ناهارخوری تاشو و کمجا ikea

میز ناهارخوری کمجا به سبک ایکیا

گروه طراحی ایکیا همیشه به سیاست مدیریت و استفاده بهینه از فضاهای موجود اهمیت زیادی می دهد. این میز و صندلی ناهارخوری هم دقیقا همین سیاست ایکیا را به تصویر می کشد. رویه این میز نهارخوری هلالی شکل سه تکه است دو نیم دایره ای که در دو طرف هستند تا میشوند. در مواقعی که نیاز به فضای بیشتر هست می توان بالا آورد و پایه مخصوص را زیر آنها قرار داد. پایه های دو بخش تاشو میز هم طوری طراحی شده اند که فضای زیادی را اشغال نمی کنند.


 

میز و صندلی ناهارخوری کلاسیک
میز و صندلی ناهارخوری کلاسیک
میز ناهارخوری مدرن
میز ناهارخوری مدرن
میز ناهارخوری چوبی
میز ناهارخوری چوبی

میز ناهارخوری ساده

این سه مدل را هم میز و صندلی های ساده ای هستند که ظروف و لوازم سرو غذای ایکیا روی آنها خودنمایی می کنند. طرفداران طراحی دکوراسیون مینیمالیستی، محال ممکن است که از دیدن این همه سادگی و ظرافت لذت نبرند.

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *