خانه / دکوراسیون اتاق خواب / میز تحریر کمجا و تخت خواب تاشو در یک محصول چوبی

میز تحریر کمجا و تخت خواب تاشو در یک محصول چوبی

هر چه فضا و مساحت اتاق خواب ها کوچکتر و محدودتر می شود در طرف مقابل خلاقیت و ایده پردازی تولیدکنندگان و طراحان محصولات چوبی هم افزایش میابد. میز تحریر و تخت خواب از اجزاء اصلی اتاق خواب هستند ولی اگر بخواهیم هر دو آنها را در اتاق خواب کوچک 6 یا 7 متری داشته باشیم دیگر فضایی برای رفت و آمد در اتاق خواب باقی نمی ماند. پس باید به دنبال محصولی گشت که تخت خواب و میز تحریر را یکجا به اتاق خواب بیاورد ولی فضا را هم به اشغال خود درنیاورد.

مبلمان کمجا و چند منظوره
مبلمان کمجا و چند منظوره

مبلمان کمجا و چند منظوره

محصول چوبی مورد نظر که در این بخش معرفی می کنیم یک سازه چوبی دو کاره است که هم تخت خواب است و هم میز تحریر یا کامپیوتر. این محصول از سه بخش اصلی تشکیل شده است. قسمت اول، دیواره چوبی است که کاملا ثابت است و نقش پایه نگهدارنده را بازی میکند و به دیوار تکیه می دهد.

مبلمان کمجا و چند منظوره
مبلمان کمجا و چند منظوره

تخت خواب کمجا

در قسمت دوم، بخش تخت خواب که سیستمی همانند تخت خواب های تاشو کمجا دارد که در بعضی از اتاق ها می بینیم. تخت خواب در حالت بسته به دیواره می چسبد و برای استفاده کافیست یک مدار 90 درجه را به سمت پایین طی کند تا تخت خواب آماده استفاده شود.

تخت خواب کمجا
تخت خواب کمجا

میز تحریر و کامپیوتر کمجا

ولی خلاقانه ترین بخش این محصول، میز کامپیوتری است که با دو بازوی متحرک به پشت تخت خواب نصب شده است. با بسته شدن تخت خواب، این بخش میز تحریر و کامپیوتر است که آماده استفاده می شود و شب هنگام که زمان استفاده از تخت خواب میرسد میز تحریر به همان شکل و با همان زاویه ای که دارد در زیر تخت خواب قرار می گیرد بدون آن که وسایل روی آن به زمین بریزند. پایه هایی که در کناره های میز تحریر و تخت خواب نصب شده اند کاملا روی هم می نشینند و فضایی که در میان سطح میز و سطح زیرین تخت خواب ایجاد میشود از آسیب رساندن به محصولاتی که روی میز هستند جلوگیری می کند.

میز تحریر و کامپیوتر کمجا
میز تحریر و کامپیوتر کمجا

خیلی لذتبخش است که محصولی در اتاق خواب خود داشته باشیم که یک محدوده حدودا دو تا سه متری را اشغال کند و نیاز ما به میز تحریر و از همه مهمتر تخت خواب را مرتفع سازد.

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *