خانه / دکوراسیون اتاق پذیرایی / چیدمان مبل راحتی صورتی، تجربه ای نو در اتاق نشیمن

چیدمان مبل راحتی صورتی، تجربه ای نو در اتاق نشیمن

می خواهیم از صورتی بگوییم از رنگی که آقایان آن را متهم به دخترانه بودن می کنند می گویند قرتی است فضا را جلف میکند. حالا که اینطور شد از لج آقایان هم که شده امروز می خواهیم رنگ صورتی را وارد اتاق نشیمن کنیم توپ مان خیلی پر است و کوتاه هم نمی آییم. البته صورتی هم طیف و وزن رنگی متنوعی دارد بعضی از درجات رنگ صورتی آنقدرها هم که که می گویند دخترانه نیست. بیایید با هم به تماشای دکوراسیون چند اتاق نشیمن که در آنها مبلمان های صورتی رنگ چیدمان شده اند بنشینیم.

ست کردن پرده و مبلمان
ست کردن پرده و مبلمان

ست پرده و مبل صورتی

صورتی اگر در کنار رنگ های سرد و خنثی قرار بگیرد آنقدرها هم زنانگی آن به چشم نمی آید. ولی در نمونه بالا چیزی که نظر ما را جلب کرد نوار دور صورتی پرده ها است که به شکل ظریفی با رنگ کاناپه ای که جلوی آنها چیدمان شده بود ست است.


مبلمان صورتی و خاکستری
مبلمان صورتی و خاکستری

مبلمان صورتی در جمع با جذبه ها

صورتی در میان رنگ های تیره جلوه خاص تری دارد و به قول معروف قدرت عرض اندام پیدا می کند. در این اتاق نشیمن از مبلمان صورتی استفاده شده است تا کمی از خشونت موجود در دکوراسیون کاسته شود.


مبلمان صورتی لمسه دوزی شده
مبلمان صورتی لمسه دوزی شده

صورتی سنتی

طراحی دکوراسیون سنتی و کلاسیک هم طرفداران خاص خود را دارد و معمولا از رنگ های تیره برای این سبک دیزاین استفاده می شود. ولی این نشیمن سنتی و دنج با آن مبلمان صورتی رنگ اش دل هر کسی را می برد.


کاناپه راحتی صورتی
کاناپه راحتی صورتی

مبلمان صورتی، گرما بخش فضا

رنگ صورتی را به نسبت درجه و تیرگی که دارد می توان به یک گروه سنی خاص ربط داد. مثلا رنگ صورتی که برای مبلمان اتاق نشیمن مورد نظر ما استفاده شده است یک صورتی کودکانه تمام عیار است. ولی در فضایی که رنگ های سرد حاکم هستند زیبایی این مبلمان با رنگ کودکانه اش هم بسیار جذاب به نظر می آید.


مبلمان صورتی تیره و خفه
مبلمان صورتی تیره و خفه

مبلمان صورتی خفه

در اینجا مردانه ترین نوع رنگ صورتی را می بینیم که به خوبی با فضای کلاسیک اتاق نشیمن ست و هماهنگ شده است. شما هم اگر اصلا با رنگ صورتی زنانه کنار نمی آیید می توانید از نوع مردانه اش که چیزی شبیه به نمونه ای است که در اینجا می بینید بهره ببرید.


مبلمان زنانه با رنگ صورتی
مبلمان زنانه با رنگ صورتی

صورتی جیغ

کاناپه سه نفره ما در اینجا صورتی را جیغ می کشد و سعس دارد هر طور شده رنگ غلیظ خود را به چشم بیننده فرو کند. استفاده از این مدل رنگهای کم طرفدار کار افراد شجاع است که به نظر پوچ دیگران اهمیتی نمی دهند و سلیقه خود را اولویت قرار می دهند.


کاناپه و لاوست صورتی
کاناپه و لاوست صورتی

مبلمان صورتی شیک و رمانتیک

لاوست مورد نظر ما از یک صورتی کاملا رمانتیک بهره می برد که گویا قرار است میزبان یک زوج عاشق باشد. این صورتی نه خیلی تیره و نه خیلی روشن است و همین تعادل و تناسب که دارد باعث جذاب تر دیده شدن آن می شود.


مبلمان صورتی مدرن
مبلمان صورتی مدرن

در ادامه مدل های دیگری از چیدمان مبلمان های صورتی رنگ را می توانید ببینید و باور کنید که صورتی آنچنان هم رنگ جلف و سبکی نیست.

مبلمان صورتی روشن
مبلمان صورتی روشن
مدل کاناپه مدرن صورتی رنگ
مدل کاناپه مدرن صورتی رنگ
مبلمان فانتزی و هلالی
مبلمان فانتزی و هلالی
چیدمان مبلمان صورتی
چیدمان مبلمان صورتی
کاناپه و لاوست صورتی رنگ
کاناپه و لاوست صورتی رنگ

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *