خانه / دکوراسیون اتاق پذیرایی / مبلمان راحتی با طراحی جدید و پشتی لمسه خورده

مبلمان راحتی با طراحی جدید و پشتی لمسه خورده

“سارا فراری” طراح مبلمان و تجهیزات چوبی در کشور ایتالیاست و از فستیوال های مختلف جوایز زیادی را از آن خود کرده است. سارا به تازگی یک مدل کاناپه دو تکه را به سفارش کمپانی ایتالیایی دکو طراحی کرده است. این کاناپه شیک و ساده “باکو” نام دارد که هم طراحی مدرنی دارد و هم نشیمن راحتی.

کاناپه سه نفره
کاناپه سه نفره

مبلمان ارگانیک

به گفته طراح، برای تولید این مبلمان سعی کرده است تا حد ممکن از مواد اولیه طبیعی استفاده کند و کمتر به سمت مواد اولیه غیر طبیعی گرایش داشته است. بعنوان مثال برای رویه مبلمان از پارچه هایی با الیاف طبیعی بهره بده است تا ادعای خود را جامعه عمل پوشانده باشد.

کاناپه و مبلمان کوچک و دو تکه
کاناپه و مبلمان کوچک و دو تکه

کاناپه دو تکه انعطاف پذیر

همانطور هم که در ابتدا گفتیم این کاناپه دو تکه است و دارای دو بخش دو نفره و تک نفره است و این خصیصه یک مزیت بزرگ به حساب می آید. پشتی و تکیه گاه کاناپه کوتاه تر از حد معمول است ولی جای نگرانی نیست این بخش از کاناپه انعطاف پذیری خاص خود را دارد.

مبل کوچک و کمجا
مبل کوچک و کمجا

پشتی لمسه کاری شده

برای پشت این مبلمان، کوسن های مخصوص ساده و لمسه با رنگ بندی متنوع در نظر گرفته شده است که کاربر می تواند نسبت به سلیقه خود از کوسن مورد نظر خود استفاده نماید. این کوسن ها علاوه بر اینکه فضای نشیمن کاناپه را دلچسب و راحت می کنند از طرف دیگر شکل و طرح کاناپه را از این سادگی مطلق خارج می کنند.

مبل راحتی کوچک
مبل راحتی کوچک

ساده ولی پرطرفدار

باکو می تواند یک مبلمان ایده آل برای سالن ها و نشیمن های کوچک و نقلی باشد. طراحی مدرن در کنار پشتی قابل جابجایی و استفاده از الیاف طبیعی می تواند این کاناپه شیک و مدرن را به یک محصول پرطرفدار و محبوب تبدیل کند.

مبل راحتی کوچک
مبل راحتی کوچک
مبلمان مناسب خانه کوچک
مبلمان مناسب خانه کوچک

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *