مدلهای جدید پرده حمام برای تزیین سرویس بهداشتی

پرده یکی از تجهیزات جانبی حمام است که از درجه اهمیت بالایی برخوردار است چون هم یک حریم شخصی مطمئن برای افراد ایجاد می کند، هم به نظافت بهتر حمام کمک می کند. پرده در سرویس بهداشتی از نظر تزیینی و زیبایی هم می تواند فضا و نمای داخلی حمام را تحت تاثیر حضور خود قرار دهد. تقریبا اکثر خصوصیاتی را که از یک پارتیشن برای تقسیم بندی فضا و ایجاد حریم شخصی انتظار داریم را پرده حمام دارد.

پرده حمام با رنگ سفید
پرده حمام شیک و مدرن

برای انتخاب رنگ پرده حمام می توانید به سراغ رنگ های سرد و روشن بروید یا اگر خیلی دوست دارید فضای حمام شاد و با طراوت دیده شود به سراغ رنگ های گرم مثل نارنجی بروید. اگر حمام شما دارای روشنایی طبیعی است و پنجره ای وجود دارد که می تواند نور طبیعی را وارد حمام کند برای انتقال نور بهتر استفاده از پرده های رنگ روشن مثل سفید، کرم یا آبی آسمانی مناسب تر است.


پرده فانتزی و چین دار حمام
پرده فانتزی و چین دار حمام

در صورتی که دوست دارید فضای حمام فانتزی و جذاب دیده شود می توانید از طرح های فانتری و چین دار استفاده کنید. معمولا در خانه عروس و داماد برای تزیین سرویس بهداشتی از این مدل پرده ها استفاده می شود.


نصب پرده حمام
پرده حریر و ساده حمام
نصب پرده حمام
پرده حمام برای دور وان

طول پرده به اندازه ای می تواند باشد که فضای میانی بین سقف تا لبه وان حمام را پوشش دهد و یا می تواند از سقف تا کف حمام را بطور کامل پوشش بدهد. پرده های کوتاه یا میانی، فضا را بازتر نشان می دهند ولی در عوض مدل های تمام قد ارتفاع سقف را بیشتر جلوه می دهند.


پرده گلدار حمام
پرده گلدار و شیک حمام

پرده های طرح و عکس دار هم می توانند فضا را زیباتر نشان دهند و تنوع دوست داشتنی در حمام ایجاد کنند. مثلا اگر فرزند کوچک شما از حمام رفتن فراری است یک پرده با طرح عکس کارتونی می تواند او را به سمت حمام بکشاند و از ترس او نسبت به آب تنی بکاهد. استفاده از طرح های گل دار در یک حمام که از یک دکوراسیون سنگین برخوردار است می تواند شرایط را تا حد زیادی تغییر دهد.


پرده نایلونی برای حمام و دستشویی
پرده نایلونی برای حمام و دستشویی

اگر هم خیلی نمی خواهید هزینه کنید می توانید از نایلون های مات که در بازار بفروش می رسند تهیه کنید و خودتان یک پارتیشن نایلونی برای دیزاین حمام منزل آماده سازی کنید. ولی مطمئنا این ایده پردازی، هزینه ای بالاتر از مدل های آماده روی دست شما خواهد گذاشت.
نشر اختصاصی : نوبرانه