خانه / دکوراسیون اتاق پذیرایی / مبلمان و کاناپه سه نفره کمجا، قابل تبدیل به تخت دو طبقه

مبلمان و کاناپه سه نفره کمجا، قابل تبدیل به تخت دو طبقه

مدل های زیادی از مبلمان های تختخواب شو را دیده ایم و در نوبرانه معرفی کرده ایم. ولی این مدل از نظر طراحی تا حد زیادی متفاوت تر به دیگر مدلها به نظر می آید. این کاناپه راحتی سه نفره در عرض چند ثانیه به یک ست تخت خواب دو نفره و البته دو طبقه تبدیل می شود.

کاناپه تختخوابشو
کاناپه تختخوابشو

تخت خواب کمجا در قالب کاناپه

با دیدن شکل ظاهری این محصول در حالت مبلمان احساس می کنید یک کاناپه ساده سه نفره می بینید که در خیلی از منازل دیده می شود ولی حقیقت چیز دیگری است. بخش خوشخواب تخت بالایی دقیقا در زیر بخش نشیمن مبلمان راحتی مخفی شده است و دسته و دیواره دو طرف مبل به دو تکه جلو و عقب تقسیم شده است. یعنی کافیست کاربر زیر تشک مبل را بگیرد و به سمت بالا بکشد تا یک تخت خواب دو طبقه جلوی چشمانش ظاهر شود. روی بدنه تخت بالایی یک نردبان تاشو آلومینیومی نصب شده است که باعث می شود نیازی به قلاب گرفتن نباشد.

مبل تختخواب شو دو نفره
مبل تختخواب شو دو نفره

هم کمجا هم مجزا

این مدل مبلمان تختخوابشو در خانه های دانشجویی یا در اتاق نشیمن برای مهمانانی که شب را مهمان شما خواهند بود خیلی می تواند کارآمد باشد. مجزا بودن فضای خواب افراد، یک مزیت بزرگ است که معمولا در تخت خواهای کمجای دو نفره کمتر دیده می شود.

مبل تختخواب شو دو طبقه
مبل تختخواب شو دو طبقه

“داک ایکس ال” نام این تخت خواب دو طبقه است و استارت تولید آن در کشور ایتالیا خورده است. باید قبول کنیم که صنعت تولید تخت خواب های کمجا نیاز به نوآوری ها و ایده پردازی های بیشتر دارد چون هر روز به مشتریان این محصولات افزوده می شود.

کاناپه تخت خوابشو کمجا
کاناپه تخت خوابشو کمجا

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *