خانه / دکوراسیون اتاق پذیرایی / ایده جدید و خلاقانه برای تبدیل وان حمام به مبلمان لاوست

ایده جدید و خلاقانه برای تبدیل وان حمام به مبلمان لاوست

آنهایی که در حمام منزل خود وان دارند خیلی وقت ها از آن برای فضایی جهت ریلکسیشن استفاده می کنند و درون وان پر از آب لم می دهند و برای چند دقیقه هم که شده به مشکلات روزمره فکر نمی کنند تا شاید کمی آرامش بگیرند.

ساخت کاناپه با وان حمام
ساخت کاناپه با وان حمام

تبدیل وان به لاوست

با توجه به توضیحات بالا یک گروه خلاق و نوآور تصمیم به تبدیل تعدادی وان حمام قدیمی به مبل پاتختی یا لاوست گرفتند تا آنهایی که در حمام خانه شان از نعمت وان محروم هستند زیاد غصه نخورند و وان را به شکل دیگری به دکوراسیون اتاق خواب یا اتاق نشیمن خانه خود اضافه کنند. وان هایی که این گروه تولیدی مورد استفاده قرار داده اند مستعمل و تا حدی عتیقه هستند و تاریخ مصرف آنها به بین سال های 1800 تا 1900 میلادی برمیگردد.

طرح جدید کاناپه دو نفره
طرح جدید کاناپه دو نفره

لاوست های رنگی

وان ها به شکل های مختلف برش داده شده اند و پایه های قطوری در زیر آنها نصب شده است که وظیفه تحمل وزن وان و کاربران را بر عهده دارند. سعی طراحان این لاوسیت ها این بوده است که با ایجاد تنوع رنگی، تا حدی سادگی بیش از حد این مبلمان ها را خنثی کنند.

مدل جدید کاناپه دو نفره
مدل جدید کاناپه دو نفره

طراحی خلاقانه ولی گران

این مبلمان ها در بازارهای خارجی با قیمتی بین 700 تا 1000 دلار به فروش می رسند که برای همچین مبلمان ساده و بازیافتی، اصلا قیمت مقرون به صرفه ای به نظر نمی آید. ولی همانطور که در اول مطلب هم اشاره کردیم این وان ها بیش از 200 سال عمر دارند و در حقیقت میتوان خصوصیت نیم عتیقه را برای آنها در نظر گرفت.

ساخت لاوست در خانه

ساخت لاوست در خانه

ساخت مبل لاوست با وان حمام
ساخت مبل لاوست با وان حمام
مبل لاوست طرح جدید
مبل لاوست طرح جدید
مبل لاوست فلزی
مبل لاوست فلزی

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *