وان قدیمی حمام را به کاناپه و مبل لاوست تبدیل کنید

آنهایی که در حمام منزل خود وان دارند خیلی وقت ها از آن برای فضایی جهت ریلکسیشن استفاده می کنند و درون وان پر از آب لم می دهند و برای چند دقیقه هم که شده به مشکلات روزمره فکر نمی کنند تا شاید کمی آرامش بگیرند. با توجه به توضیحات بالا یک گروه خلاق و نوآور تصمیم به تبدیل تعدادی وان قدیمی حمام به کاناپه یا لاوست گرفتند تا آنهایی که در حمام خانه شان از نعمت وان محروم هستند زیاد غصه نخورند و وان را به شکل دیگری به دکوراسیون اتاق خواب یا اتاق نشیمن خانه خود اضافه کنند. وان هایی که این گروه تولیدی مورد استفاده قرار داده اند مستعمل و تا حدی عتیقه هستند و تاریخ مصرف آنها به بین سال های 1800 تا 1900 میلادی برمی گردد.

ساخت کاناپه لاوست با وان قدیمی حمام
ساخت کاناپه لاوست دو نفره
ساخت مبلمان لاوست و شزلون با وان حمام. تبدیل وان قدیمی به کاناپه دو نفره
تبدیل وان قدیمی به کاناپه دو نفره

وان ها به شکل های مختلف برش داده شده اند و پایه های قطوری در زیر آنها نصب شده است که وظیفه تحمل وزن وان و کاربران را بر عهده دارند. سعی طراحان این لاوست ها این بوده است که با ایجاد تنوع رنگی، تا حدی سادگی بیش از حد این مبلمان ها را خنثی کنند. این مبلمان ها در بازارهای خارجی با قیمتی بین 700 تا 1000 دلار به فروش می رسند که برای همچین مبلمان ساده و بازیافتی، اصلا قیمت مقرون به صرفه ای به نظر نمی آید. ولی همانطور که در اول مطلب هم اشاره کردیم این وان ها بیش از 200 سال عمر دارند و در حقیقت میتوان خصوصیت نیم عتیقه را برای آنها در نظر گرفت.

مدل جدید کاناپه دو نفره، شزلون و لاوست ساخته شده با وان حمام. ساخت مبل راحتی ارزان قیمت
ساخت مبل راحتی ارزان قیمت

تعریف دقیقی اگر قرار باشد برای خلاقیت و ایده های نو در تولید مبلمان های خانگی ارائه کنیم باید این مدل لاوست ها و شزلون های فلزی را که بوی کف و صابون می دهند را به عنوان نمونه مدل ارائه کنیم.

ساخت لاوست در خانه با وان حمام. لاوست و شزلون دست ساز
لاوست و شزلون دست ساز
ساخت مبل لاوست با وان حمام. ایده خلاقانه برای ساخت مبل با وسایل دور ریختنی
ایده خلاقانه برای ساخت مبل
مبل لاوست طرح جدید. طرح کلاسیک و خلاقانه مبل لاوست
طرح کلاسیک و خلاقانه مبل لاوست
مبل لاوست وشزلون فلزی ساخته شده با وان حمام. مبل راحتی فلزی و شیک
مبل راحتی فلزی و شیک
نشر اختصاصی : نوبرانه