خانه / دکوراسیون اتاق کودک / دیزاین پسرانه اتاق کودک با رنگهای سرد به همراه تزئینات زیبا

دیزاین پسرانه اتاق کودک با رنگهای سرد به همراه تزئینات زیبا

همیشه ایده آل این است که اتاق خواب بچه ها، پر از رنگ های شاد و متنوع باشد ولی طراح این اتاق خواب اصلا در قید و بند این قوانین نیست. میهمان یک اتاق کودک هستیم که به دور از تجملات و به واسطه رنگ های مورد استفاده در بطن اصلی آن خیلی زنده و زیبا به نظر می آید. مادر این پسر کوچولو که از قرار معلوم، دستی در طراحی دکوراسیون اتاق کودک نیز دارد می گوید تمام سعی ام بر این بود که بتوانم از فضای موجود بیشترین استفاده ممکن را ببرم و فضا را برای بازی کودک باز بگذارم.

تزئین پسرانه اتاق کودک
تزئین پسرانه اتاق کودک

طراحی تخت خواب کودک

زحمت طراحی تخت خواب اتاق، بر عهده این مادر خوش ذوق بوده است. تکه های این تخت خواب با جا رفتن خارهای کشویی که برای آن تعبیه شده است سر هم می شود و با خارج شدن خارها از شیارهای مخصوص، چند تکه می شود. ارتفاع تخت بیشتر از حد استاندارد در نظر گرفته شده است تا بتوان در زیر آن دو کمد کشویی و بزرگ را جاسازی کرد. اندازه تخت خواب هم به شکلی است که تا دوران نوجوانی می تواند در خدمت صاحب و ولی نعمت خود باشد.

طراحی تخت خواب کودک پسر
طراحی تخت خواب کودک پسر

اتاق کودک به سبک مردانه

رنگی ترین عنصر داخلی این اتاق کودک، فرش زرد رنگی است که در کف اتاق پهن شده است و سعی شده تا با حضورش کمبود رنگ های کودکانه را در اتاق، جبران شود. ولی با این همه باز هم نمای اتاق، سرد است و تا حدی سنگین به نظر می آید ولی این چیزی از زیبایی اتاق کودک کم نکرده است. شاید خواسته این مادر مهربان بوده که حس و حال مردانگی را از دوران خردسالی و از فضای اتاق در وجود و روح فرزند خود تزریق کند.

تزئین اتاق کودک با فرش زرد رنگ
تزئین اتاق کودک با فرش زرد رنگ

تزئینات اتاق کودک پسر

فضای اتاق رنگین کمانی نیست قبول، ولی تا دلتان بخواهید تزیینات فانتزی و بچه گانه در دکوراسیون اتاق خواب این گل پسر صفارایی می کند. استکیرهای فانتزی، تابلوهای دکوراتیو در کنار مجسمه و عروسک های مخملی فریاد می کشند که اشتباه نیامده اید اینجا اتاق بچه است. ایده های تزیینی بچگانه که در اتاق به کار گرفته شده است کاملا استادانه انتخاب شده اند و در جای خود نشسته اند.

مدل روتختی پسرانه کودک
مدل روتختی پسرانه کودک
تزئینات دیواری اتاق کودک
تزئینات دیواری اتاق کودک
تزئینات پسرانه اتاق بچه
تزئینات پسرانه اتاق بچه
تزیینات ساده و شیک اتاق بچه
تزیینات ساده و شیک اتاق بچه
دیزاین و چیدمان اتاق کودک پسر
دیزاین و چیدمان اتاق کودک پسر
ایده تزئینی برای اتاق بچه ها
ایده تزئینی برای اتاق بچه ها

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *