خانه / دکوراسیون اتاق خواب / کمد لباس بوتیکی با طراحی اپن مناسب افراد منظم و خوش تیپ

کمد لباس بوتیکی با طراحی اپن مناسب افراد منظم و خوش تیپ

کمد یکی از ضروری ترین اجزایی است که باید حداقل در دکوراسیون اتاق خواب وجود داشته باشد. در بعضی از خانه ها در اتاق خواب کمد دیواری وجود دارد و در بعضی دیگر به دلیل محدودیت فضا یا کم کاری معمار از ساخت کمد دیواری امتناع شده است. بی نظمی و به هم ریختگی، سوغات عدم وجود کمد لباس در اتاق خواب است. به همین دلیل خیلی از افراد که از نعمت حضور کمد در اتاق خواب خود بی نصیب هستند سفارش و ساخت آن را در اولویت اول قرار می دهند.

کمد لباس بدون درب و پوشش
کمد لباس بدون درب و پوشش

کمد لباس بدون درب

کمد اپن تا به حال دیده اید یا خیر ؟ این کمدهای بزرگ در واقع نقش همان کمد دیواری یا کمدهای چوبی را بازی می کنند که در اتاق خواب خود می گذاشتید و پوشاک و لوازم شخصی خود را در آنها چیدمان می کردید. فقط یک فرق بزرگ با مدلهای قبلی دارند از نعمت درب بی نصیب هستند. !!!

طرح جدید کمد لباس
طرح جدید کمد لباس

کمد چوبی مدرن

شاید بگویید کمد لباس که درب نداشته باشد به درد جرز لای دیوار هم نمی خورد ولی عجله نکنید. این کمدها مناسب افراد با سلیقه و منظم هستند که ارزش و بهای زیادی به پوشاک خود می دهند. نبود درب و پوشش، نمایی همانند کمد و قفسه لباس بوتیکی به این کمدهای چوبی داده است. مسلما این کمدها می توانند یک مکمل خوب برای اتاق خواب های مدرن باشد و فضای اتاق را جذاب تر جلوه دهد.

طرح جدید و مدرن کمد لباس
طرح جدید و مدرن کمد لباس

نامناسب برای شلخته ها

گفتیم این کمدهای لباس مناسب اتاق خواب افراد منظم است چون تمام زیبایی این قفسه های چوبی در چیدمان مرتب و با سلیقه پوشاک و لباس ها در داخل آنها خلاصه می شود. تنوع رنگ و مدل لباس های درون این کمدها می تواند یک ویترین جذاب و دیدنی برای اتاق خواب شما باشد تا خوش پوشی خود را به رخ اطرافیان بکشید.

کمد لباس با دراور و رخت آویز
کمد لباس با دراور و رخت آویز

کمد لباس پنج ستاره

از نظر امکانات و به لحاظ کاربردی این کمدهای چوبی هیچ کمبودی ندارند. دراور های کشویی و ریلی، رخت آویز به همراه قفسه های جادار در کنار جاکفشی و جا کراواتی، همان گزینه هایی هستند که یک آقای جنتلمن و خوش تیپ در اتاق خواب خود به آنها نیاز دارد.

کمد چوبی اتاق خواب

کمد ویترینی نامناسب برای پایتخت نشین ها

این کمدها را نمیتوان گزینه مناسبی برای شهرهای شلوغ و آلوده مثل تهران دانست چون حیف است که پیراهن سفید و اتو کرده خود را صبح در آن آویزان کنید و عصر که برمیگردید یک پیراهن خاکستری تحویل بگیرید. تنها راه کاور کردن تمامی لباس ها است که آن هم اصلا منطقی و جالب به نظر نمی آید. به هر شکل پایتخت نشینی همیشه خوب و ایده آل نیست.

کمد چوبی لباس
کمد چوبی لباس
کمد چوبی لباس
کمد چوبی لباس
کمد لباس چوبی و شیک
کمد لباس چوبی و شیک
کمد چوبی اتاق خواب
کمد چوبی اتاق خواب
کمد چوبی لباس و پوشاک
کمد چوبی لباس و پوشاک

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *