خانه / دکوراسیون اتاق خواب / تخت خواب دو نفره با طراحی فانتزی و مناسب یک زوج ماشین باز

تخت خواب دو نفره با طراحی فانتزی و مناسب یک زوج ماشین باز

کلمه ماشین باز به گوش شما خورده یا نه نمی دانیم، افرادی که همچین لقبی به آنها داده میشود عشق و علاقه وافری به دنیای اتومبیل دارند. عده ای از ماشین بازها عاشق خودروهای قدیمی و کلاسیک هستند و بعضی دیگر خاطرخواه ماشین های مدرن 2015 به این طرف.

سرویس خواب دو نفره با طرح و مدل جدید، دیدنی و زیبا

تخت خواب مخصوص ماشین بازها

از دید یک کاربر عادی، تخت خواب دو نفره یک مبلمان دو در دو است که چهار پایه کوتاه دارد و اسکلت بندی آن طوری انجام میشود که بتوان روی آن، یک تشک خوشخواب پهن کرد. تخت خوابی که در این بخش می بینیم باب طبع همان ماشین بازی های سبک کلاسیک است و متفاوت تر از تخت خواب هایی هست که تا به حال دیده ایم.

عکس و مدل تخت خواب با طرح و مدل جدید و دیدنی

طرح مرسدس روی تخت خواب دو نفره

این تخت خواب از نظر کاربردی با تخت خواب های دیگر تفاوتی ندارد ولی در جلو آن نمایی زیبا از یک مرسدس بنز دهه 80 میلادی را می بینیم که آن زمانها خاطرخواه های خاص خودش را داشت. بخش جلویی این خودرو به طرز استادانه ای شبیه سازی شده است و به بدنه تخت خواب نصب شده است.

سرویس خواب دو نفره جدید و فانتزی

فضاسازی روی تخت فانتزی

بخش جالب این تخت خواب، کاپوت این خودروی این بنز است که بالا می رود و یک فضای ذخیره سازی در اختیار کاربر قرا می گیرد. این بخش کاپوت می تواند برای قرار دادن ملحفه و بالش و لوازم ضروری دیگر استفاده کرد. چراغ های جلوی این مرسدس بنز را شب ها میتوان روشن گذاشت تا از بابت چراغ خواب، خیال کاربر راحت باشد. اگر تا به حال، تجربه خوابیدن داخل مرسدس بنز را نداشته اید می توانید به سراغ این سبک تخت خواب ها بروید.

سرویس خواب و تخت خواب های دیدنی دو نفره

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *