خانه / دکوراسیون اتاق کودک / طراحی دکوراسیون و تزیین اتاق کودک با رنگهای سیاه و سفید

طراحی دکوراسیون و تزیین اتاق کودک با رنگهای سیاه و سفید

وقتی بخواهیم ضدیت را تعریف کنیم می توانیم از سیاه و سفید بعنوان یک نمونه بارز صحبت کنیم تا مخاطبمان به خوبی منظورمان از ضدیت را متوجه شود. در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن از این دو رنگ بسیار استفاده می شود چون کنار هم آمدن آنها کنتراست شیک و ظریفی را رقم می زند که لازمه رسیدن به یک دیزاین مدرن است. با اینکه تعریف سیاه و سفید را در طراحی دکوراسیون داخلی زیاد شنیده بودیم ولی باور نداشتیم که این دو رنگ برای تزیین اتاق کودکان هم وارد گود بشوند ولی گویا این اتفاق افتاده است.

تزیین اتاق کودک با سیاه و سفید
تزیین اتاق کودک با سیاه و سفید

تزیینات فانتزی اتاق کودک

سقف و دیواره های دور اتاق با رنگ سفید پوشش داده شده است ولی هیچ یک از دیوارها خالی گذاشته نشده است و با رنگ های تیره دیزاین شده است. یک دیوار با استیکرهای ستاره ای، دیوار دیگر با تابلو دکوراتیو فانتزی و بعضی دیگر با شلف های چوبی پوشش داده شده است. در واقع طراح خواسته با زبان بی زبانی بگوید اتاق بچه جای انجام طراحی مدرن و سنگین نیست، اینجا تا دلمان بخواهد جلف بازی در می آوریم و به کسی هم مربوط نیست.

تزیین دیوارهای اتاق کودک با استیکر و شلف
تزیین دیوارهای اتاق کودک با استیکر و شلف

تزیین اتاق بچه با سیاه و سفید

به ما ثابت شد که تزیین اتاق کودک با سیاه و سفید هم امکان پذیر است و البته سبک مدرنی در نوع خود به حساب می آید. چون تا اینجا احساس می کردیم رنگ های شاد و پاستلی، تنها گزینه های مناسب برای اتاق خواب بچه ها است و کم تنوعی رنگی می تواند به دکوراسیون اتاق کودک صدمه بزند.

تزیین دیوارهای اتاق کودک
تزیین دیوارهای اتاق کودک

ریسک در دیزاین اتاق کودک

فقط نمی دانیم کودکان با این ترکیب رنگی سیاه و سفید چطور ارتباط برقرار می کنند. آیا نبود رنگ های صورتی و سبز یا آبی و نارنجی را در اتاق خود تحمل می کنند و به فضای مونوکروم موجود عادت می کنند یا اینکه با ورود به اتاق، یک جیغ بلند می کشند و پا به فرار می گذارند.

دیزاین اتاق بچه با سیاه و سفید
دیزاین اتاق بچه با سیاه و سفید
طراحی دکوراسیون اتاق بچه با سیاه و سفید
طراحی دکوراسیون اتاق بچه با سیاه و سفید

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *