خانه / دکوراسیون اتاق کودک / مبل و صندلی عروسکی کودک، مدل بادی و راحتی با طرح حیوانات

مبل و صندلی عروسکی کودک، مدل بادی و راحتی با طرح حیوانات

بعضی از والدین تصور می کنند که مبلمان اتاق کودکان در تخت خواب و میز تحریر خلاصه میشود و عملا چیدمان مبلمان راحتی در اتاق بچه ها ممنوع است. ولی حقیقت این است که کودک به اتاق خواب خود به چشم یک خانه مستقل نگاه می کند و دوست دارد اجزایی شبیه به آنچه در بخش های مختلف خانه می بیند را در اتاق خواب خود داشته باشد.

صندلی عروسکی کودک
صندلی عروسکی کودک

مبل اتاق کودک

مبلمان های تک نفره ای که در این بخش می بینیم نمونه هایی هستند که جهت چیدمان در اتاق کودک طراحی و ساخته شده اند. این مبلمان ها به سبب طراحی و نمای بچه گانه و شادی که دارند به خوبی با دکوراسیون اتاق خواب کودک شما ست و هماهنگ می شوند.

صندلی عروسکی کودک
صندلی عروسکی کودک

صندلی بادی کودک

مبل و صندلی اتاق بچه ها مدل های مختلفی دارند که صندلی های بادی راحتی، یکی از این نمونه مدل ها هستند. این صندلی ها با یک تلمبه از یک ورقه نایلونی ساده در چند ثانیه به یک مبل نشیمن سلطنتی بچگانه تبدیل می شوند و شاهزاده و پرنسس می توانند روی آن لم بدهند و دستورات خود را از آنجا صادر بفرمایند.

مبل راحتی بادی برای اتاق کودک
مبل راحتی بادی برای اتاق کودک

مزایای صندلی عروسکی

مزیت صندلی های بادی کودکانه شامل قیمت ارزان، جابجایی راحت و تنوع طرح و رنگ می شود که هر یک در نوع خود بسیار حائز اهمیت هستند. البته این صندلی ها را از نظر کیفیت و کلاس، با مبلمان های چوبی و چرمی نمی توان قیاس کرد ولی در رنج قیمتی که دارند جزء بهترین انتخاب ها به حساب می آیند.

مدل صندلی بادی و عروسکی
مدل صندلی بادی و عروسکی
مبل عروسکی کودک
مبل عروسکی کودک

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *