خانه / دکوراسیون اتاق کودک / گشت و گذار در اتاق نوزاد، با سیسمونی و تزیینات سنتی و ساده

گشت و گذار در اتاق نوزاد، با سیسمونی و تزیینات سنتی و ساده

مسافر کوچولویی که در راه است و قرار است مهمان خانه شود چه دختر باشد و چه پسر چندان فرقی نمی کند چون میخواهیم یک مدل تزیین دکوراسیون و سیسمونی اتاق کودک را به شما معرفی کنیم که هم دخترانه است و هم پسرانه. وقتی به تزیین دکوراسیون داخلی اتاق نگاه می کنیم متوجه می شویم که با یک دکوراسیون کلاسیک و سنتی به سبک اروپایی طرف هستیم و وقتی به سیسمونی و مبلمان این اتاق نوزاد خیره می شویم مطمئن میشویم که به هیچ عنوان با یک دیزاین مجلل و گرانقیمت طرف نیستیم.

سیسمونی اتاق نوزاد
سیسمونی اتاق نوزاد

تزیین اتاق کودک با دیوارپوش دکوراتیو

برای یکی از دیوارهای اتاق خواب دیزاین و دیوارپوش آجری در نظر گرفته شده است که فوق العاده زیبا و یک انتخاب کاملا به جا بنظر می آید و روی دیوار آجری هم با تعدادی تابلو ، نقشه ، شلف های پلاستیکی و کاردستی های تزیینی آذین بندی شده است. در کنار دیوار آجری یک مدل سرویس خواب یا تخت خواب نوزاد با رنگ بندی سفید و مشکی قرار دارد که انتظار ورود نورسیده را میکشد.

تزئین دیوار اتاق خواب نوزاد
تزئین دیوار اتاق خواب نوزاد
تزئینات دیوار اتاق نوزاد
تزئینات دیوار اتاق نوزاد
تخت خواب کشو دار نوزاد
تخت خواب کشو دار نوزاد
مدل تخت خواب سفید نوزاد
مدل تخت خواب سفید نوزاد
دیوارپوش آجری اتاق نوزاد
دیوارپوش آجری اتاق نوزاد

اتاق نوزاد با نورگیر کم

در قسمتی دیگر از اتاق خواب یک پنجره بزرگ و و یک در قرار دارد که بنظر می آید به جایی مثل پاسیو یا حیات خلوت باز می شود. این در و پنجره باعث شده اند تا اتاق خواب به خوبی از نعمت نور طبیعی برخوردار باشد. کم نور بودن اتاق خواب برای بچه ها قابل قبول نیست مخصوصا بچه های نوزاد که از دیدن نور طبیعی خورشید خانم که در اتاقشان می تاید کلی شگفت زده می شوند. در بین در و پنجره یک مبلمان تک نفره قدیمی قرار داده شده است که با آینه کلاسیکی که روی دیوار نصب شده است کاملا هم زاد پنداری می کند.

چیدمان اتاق نوزاد
چیدمان اتاق نوزاد

دیزاین تیره رنگ دیوار اتاق کودک

دیوار غربی اتاق خواب، تیره رنگ است و کمی جلوتر از آن بوفه و کمد طرح کلاسیک و قدیمی قرار دارند که یکی مشکی خالص است و دیگری زرد خالص. بین کمد و بوفه ، روی دیوار دو تابلو با قاب و رنگ زمینه سفید نصب شده است که ایده فوق العاده جالبی به نظر می آید چون هم کمی از تیرگی دیوار کاسته شده است و هم تضاد بوجود آمده بین رنگ دیوار و تابلوها ، باعث شده تا طرح کودکانه تابلوها بیشتر به چشم بیایند و نما داشته باشند.

مبلمان ارزان اتاق نوزاد
مبلمان ارزان اتاق نوزاد
رنگ بندی دیوار اتاق نوزاد
رنگ بندی دیوار اتاق نوزاد
چیدمان وسایل و سیسمونی نوزاد
چیدمان وسایل و سیسمونی نوزاد
مدل کمد ساده و ارزان برای اتاق نوزاد
مدل کمد ساده و ارزان برای اتاق نوزاد

دیزاین اتاق بچه به شکل سنتی

کف اتاق خواب هم تماما موکت است و فقط بخشی از کف اتاق با یک فرش ماشینی ارزان قیمت که گویا سالها از عمر آن می گذرد تزیین شده است. عروسک ها ، مجسمه ها و صندوقچه های روی کمدها در کنار کوزه حصیری که در کنج اتاق قرار دارد همان پیامی را دارند که در ابتدای مطلب گفتیم. برداشت ما این است که دکوراتورهای این اتاق خواب زیبا پدر و مادری هستند که خیلی دوست داشتند نمای اتاق نوزادشان ارزان ولی سنتی به چشم بیاید.

تزیین سنتی اتاق کودک نوزاد
تزیین سنتی اتاق کودک نوزاد

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *