خانه / دکوراسیون اتاق پذیرایی / نکاتی برای انتخاب ساده تر و خرید مبل راحتی مناسب تر

نکاتی برای انتخاب ساده تر و خرید مبل راحتی مناسب تر

هنگامی که وارد بازار و فروشگاه های مبل می شوید با انبوهی از مدل های و طرح های متنوع مبلمان راحتی روبرو می شوید. سر چند راهی قرار می گیرید که مبلمان ساده بخرید یا لمسه کوبی شده و چه رنگ بندی برای مبلمان های خود انتخاب کنید و خیلی مسائل دیگر.

مبل و مبلمان راحتی ایتالیایی 4 نفره

مبلمان راحتی ایتالیایی با رویه جیر و چیدمان ال

مبل راحتی تشک دوبل

این مدل مبلمان ها برای خانه و خانواده هایی مناسب هستند که رفت و آمد زیاد دارند و یا در خانه بچه دارند. چون تشک بخش نشیمن این مبلمان ها قابل برداشتن است و میتوان روکش پارچه ای بخش نشیمن را شست و مجددا استفاده کرد. فوم تشک مبلمان های راحتی بعد از مدتی دچار فرورفتگی می شوند در مبل راحتی تشک دوبل، تعویض فوم بخش نشیمن ساده تر انجام می پذیرد.


مبل راحتی ایتالیایی با رویه لمسه دوزی شده

مدل های جدید مبل راحتی ایتالیایی با چیدمان ال

مبلمان راحتی لمسه

مبل های راحتی لمسه کوبی شده، جزء پرطرفدارترین مدل های بازار هستند. طرح های تکراری و کم تنوع مبل های راحتی با این دکمه کوبی ها که روی سطح و نمای آنها انجام میشود جذاب تر و فانتزی می شود. فرورفتگی هایی که بخاطر لمسه کاری، روی تنه مبلمان ایجاد می شود نظافت آنها را تا حدی سخت و مشکل می کند. اگر به دنبال مبلمان لمسه هستید پیشنهاد می کنیم پارچه چرمی را برای سطح آن انتخاب کنید.


مبلمان راحتی ال با طرح و مدل ساده و رنگ شیری

کاناپه راحتی فانتزی با رویه لمسه دوزی شده

رنگ مبلمان راحتی

برای انتخاب رنگ مبلمان های راحتی، بهتر است رنگ بندی را از حالت تکرنگ به چند رنگ تغییر دهید. مثلا می توانید برای تکه های بزرگتر دو یا سه نفره رنگ کرم و برای تکه های تک نفره رنگ قهوه ای را انتخاب کنید. ایده دیگر این است که بین رنگ پارچه رو مبلی و کوسن ها ایجاد تضاد کنید. ایجاد تضاد رنگی بین مبلمان ها و میز های جلو مبلی و عسلی، سبکی نو از انتخاب رنگ برای مبلمان های خانه است که این روزها خیلی مورد استفاده قرار می گیرد.


مبلمان راحتی و چرمی قهوه ای رنگ

کاناپه راحتی چرمی سه نفره

مدل کاناپه راحتی ایتالیایی 2 نفره با طرح و مدل ساده

مبل کاناپه یا مبلمان چند تکه

اگر میخواهید بیشترین استفاده ممکن را از فضای اتاق نشیمن کوچک خود بکنید و خیلی اهل تغییر حالت چیدمان مبلمان خانه نیستید بهترین انتخاب برای شما کاناپه های دو یا سه نفره است. در غیر اینصورت، راحتی های چند تکه که قابلیت مدل های متنوع چیدمان هستند میتوانند ایده آل اتاق نشیمن شما باشند.


مبل راحتی ایتالیایی با رویه چرمی و رنگ قهوه ای
مبل راحتی ایتالیایی با رویه چرمی و رنگ قهوه ای
عکس و مدل کاناپه سه نفره ایتالیایی
عکس و مدل کاناپه سه نفره ایتالیایی
کاناپه و مبلمان راحتی ایتالیایی با رنگ سفید
کاناپه و مبلمان راحتی ایتالیایی با رنگ سفید

مبل راحتی نیمه ال

ال تا چندی پیش، یک سبک نو از چیدمان مبلمان ها در خانه های ایرانی به حساب می آمد و خیلی هم پرطرفدار بود. این مدل چیدمان یک ایرادی که داشت این بود که بهترین کاربری آن در اتاق و سالن های مربع شکل میگرفت. از این رو طراحان مبلمان به فکر افتادند تا نیم ال ها را طراحی و وارد بازار مبلمان کنند. همانطور که در تصاویر می بینید یک ضلع این مبلمان های راحتی کوچکتر شده است و همین تغییر شکل باعث شده تا چیدمان ال در سالن های مستطیل شکل نیز به راحتی انجام پذیر باشد.

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *