خانه / دکوراسیون اتاق خواب / کتابخانه کوچک دیواری، ساخته شده با گیره و نخ

کتابخانه کوچک دیواری، ساخته شده با گیره و نخ

یک مدل کتابخانه خانگی کوچک ولی فوق العاده ساده و مدرن مهمان این بخش از سایت نوبرانه است. این کتابخانه به شکل آویزان و معلق کتاب ها را در حالت تکیه داده به دیوار و با اتکا به بندهای مخصوصی که دارد نگه میدارد. در خانه ها و اتاق های دانشجویی، نیاز به داشتن یک کتابخانه دیواری ساده که فضای زیادی را اشغال نکند به شدت احساس می شود.

کتابخانه خانگی کوچک
کتابخانه خانگی کوچک

در واقع این کتابخانه خانگی از سه بخش اصلی تشکیل شده است. یک پایه چوبی که به دیوار وصل میشود و در حقیقت پایه اصلی تکیه گاه و نگهدارنده کتابخانه است. دومین بخش گیره های مخصوصی هستند که روی پایه نصب شده اند و بصورت کشویی به سمت چپ و راست حرکت می کنند تا نمایش متن روی جلد کتاب ها به راحتی قابل نمایش و مطالعه باشد. آخرین بخش، بندهای مخصوص محکمی هستند که به همین گیره ها نصب شده اند و بصورت عمودی آویزان شده اند. در انتهای بندها یک تکه چوب کوچک نصب شده است که نقش قفل نگهدارنده را بازی میکنند و از افتادن کتاب ها جلوگیری می کنند.

نیم نگاه : کتابخانه چوبی ورقه ای با طراحی مدرن و ظریف

کتابخانه خانگی دیواری و چوبی
کتابخانه خانگی دیواری و چوبی

یک طرح فوق العاده ساده که خود شما هم اگر کمی از ذوق و سلیقه خود را به خرج دهید می توانید همانند آنرا بسازید و به دیوار اتاق خواب یا نشیمن خود نصب کنید و خوش ذوقی و هنرنمایی خود را به رخ اطرافیان بکشید. مثلا رخت آویزهای فلزی که پشت درها نصب میشوند را با کمی تغییر می توانید به این مدل کتابخانه ها تبدیل کنید.

نیم نگاه : مدل کتابخانه خانگی و فانتزی، مناسب منازل کوچک

کتابخانه خانگی چوبی و کمجا
کتابخانه خانگی چوبی و کمجا
کتابخانه خانگی چوبی و کمجا
کتابخانه خانگی چوبی و کمجا

نشر اختصاصی : نوبرانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *