مدلهای دیزاین و تزیین دیوار پشت تلویزیون ال سی دی

تلویزیون های مدرن امروزی معمولا روی دیوار نصب می شوند و بزرگترین حُسن این روش حذف میز های بزرگ چوبی است که معمولا کاربرد چندانی نداشتند و فضای زیادی را اشغال می کردند. ولی وقتی نام تلویزیون و جایگاه آن به میان بیاید ناخودآگاه اهمیت جایگاه آن نیز مشخص می شود چون چه میهمانان و چه میزبانان گاهی برای دقایق یا ساعتی چشمشان خیره به تلویزیون و محدوده آن است. از این رو باید برای تزیین دیوار پشت تلویزیون و اطراف آن فکری کرد تا جای خالی میزهای چوبی مخصوص آن احساس نشود و در مقابل از فضای موجود هم به بهترین شکل ممکن، استفاده بهینه شود.

دیزاین دیوار پشت تلویزیون با سنگ دکوراتیو. رنگ دیوار پشت تلویزیون طراحی دیوار پشت تلویزیون با سنگ آنتیک تغییر دیوار پشت تلویزیون دیوار پشت تلویزیون کلاسیک اینستاگرام دیوار پشت تلویزیون نقاشی روی دیوار پشت تلویزیون دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کناف پتینه دیوار پشت تلویزیون
دیزاین دیوار پشت تلویزیون با سنگ دکوراتیو

یکی از ایده های تزیینی برای دیوار پشت تلویزیون، روکش کردن دیوار با دیوارپوش های دکوراتیو سنگی است. اگر یک نورپردازی ریسه ای و مخفی برای این دیوار پوش ها در نظر گرفته شود نمای زیباتری بر روی دیوار مورد نظر شکل می گیرد.


باکس و شلف های چوبی برای اطراف تلویزیون دیواری
باکس و شلف برای اطراف تلویزیون

پرطرفدارترین روش برای دیزاین فضای اطراف و دیوار پشت تلویزیون های ال سی دی که روی دیوار نصب شده اند نصب دکور و باکس های چوبی ساده است. مخصوصا در اتاق نشیمن های مدرن که نیاز به پیروی از سبک مینیمالیستی است بهره بردن از این سبک تزیینی برای فضای اطراف تلویزیون خیلی مناسب به نظر می آید.


دیزاین دیوار پشت تلویزیون با پنل چوبی
دیزاین دیوار پشت تلویزیون با پنل چوبی

یک پنل چوبی که بتواند دیوار پشت تلویزیون شما را بطور کامل پوشش بدهد بدون شک می تواند به نقطه کانونی اتاق پذیرایی خانه شما تبدیل بشود. طراحان اعتقاد دارند بهتر است رنگ پنل چوبی با رنگ دیوارها تضاد داشته باشد تا فضای نمایشی خانه، تابلوتر از قبل بشود و بیشتر به چشم بیاید.


طراحی دیوار پشت تلویزیون با کاغذ دیواری. دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کاغذ دیواری
دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون با کاغذ دیواری

یکی از ساده ترین راه ها برای تزیین دیوار پشتی تلویزیون ها، چسباندن کاغذ دیواری های طرح دار یا ساده است. معمولا چون کاغذ دیواری های طرح دار تا حدی چشم ها را خسته می کند طراحان توصیه می کنند برای دیوار پشت led و lcd از کاغذ دیواری های ساده بهره برده شود تا تمرکز بیننده هنگام تماشای مانیتور به هم نخورد.


باکس بندی و کادر بندی دور تلویزیون. ایده طراحی و تزیین دیوار پشت تلویزیون
ایده طراحی و تزیین دیوار پشت تلویزیون

جدیدترین و شیک ترین روشی که برای تزیین دیوار و خود تلویزیون ال سی دی وجود دارد قاب بندی این صفحه های شیشه ای روی دیوار است. با این کار صفحه نمایش شما همچون یک تابلو دیواری مدرن در یک باکس مخصوص قرار می گیرد. با این کار فضا و دیواره اطراف ال سی دی شما کادر بندی می شود و از دیوارهای دیگر سالن و اتاق پذیرایی یا نشیمن خانه متمایز می شود.


تزیین دیوار پشت ال سی دی. باکس و شلف چوبی میز تلویزیون
باکس و شلف چوبی میز تلویزیون

در ادامه نمونه مدل های دیگری ارائه شده اند که طرح های خلاقانه ای که در آنها پیاده سازی شده اند به قدری واضح است که نیازی به توضیح ندارد. اگر شما هم به دلیل فضای کم و متراژ پایین منزل خود مجبور به نصب تلویزیون به دیوار شده اید با ایده برداری از این نمونه مدل ها خواهید توانست دیوار مورد نظر را به نقطه کانونی و اصلی سالن پذیرایی منزل خود تبدیل کنید.

رنگ دیوار پشت تلویزیون. طراحی مدرن دیوار پشت تلویزیون
طراحی مدرن دیوار پشت تلویزیون
تزیین فضای اطراف تلویزیون ال سی دی. نصب تلویزیون در مرکز اتاق پذیرایی
نصب تلویزیون در مرکز اتاق پذیرایی
پوشش دیوار پشت تلویزیون با سنگ دکوراتیو
پوشش دیوار پشت تلویزیون با سنگ دکوراتیو
باکس چوبی و شلف برای نصب کنار تلویزیون
باکس و میز تلویزیون چوبی
دیزاین دیوار و فضای اطراف تلویزیون. تزیین اطراف تلویزیون دیوار با تابلو دکوراتیو
تزیین اطراف تلویزیون دیوار با تابلو دکوراتیو
دیزاین دیوار پشت تلویزیون. دیزاین اطراف تلویزیون دیواری با شلف چوبی
دیزاین اطراف تلویزیون دیواری با شلف چوبی
طراحی دیوار پشت تلویزیون. دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون
دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون
طراحی دیوار پشت تلویزیون
طراحی مدرن اطراف تلویزیون دیواری
طراحی و تزیین دیوار پشت ال سی دی. ویترین و دکور برای تلویزیون دیواری
ویترین و دکور برای تلویزیون دیواری
طراحی دیوار پشت ال سی دی. پنل چوبی برای تزیین پشت تلویزیون دیواری
پنل چوبی برای تزیین پشت تلویزیون دیواری
نشر اختصاصی : نوبرانه