سرویس اتاق خواب عروس با جنس چرمی و رنگ قهوه ای

وقتی اسم سرویس اتاق عروس به میان می آید، منظور فقط یک تخت خواب دو نفره نیست شاید سرویس خواب اصلی ترین بخش این سرویس باشد ولی تنهاترین نیست. همراه سرویس خواب معمولا یک دراور چند کشو، میز آرایش و میزهای کوچکی که کنار تخت قرار داده میشوند هم هستند که این ست اتاق عروس را تکمیل می کنند.

ولی موضوع حائز اهمیت این است که بعضی افراد تمایل دارند هر تکه را جداگانه و با طرح و رنگ متنوع خریداری کنند و بعضی دیگر تمایل به خرید یکجا و یکدست و ست شده این لوازم چوبی اتاق خواب عروس دارند. این روزها که حساسیت ها روی طراحی و چیدمان دکوراسیون داخلی بیشتر شده است تمایل به خرید ست های کامل یکدست و یک رنگ هم افزایش پیدا کرده و مردم رغبت بیشتری به این مدل سرویس های کامل نشان می دهند چون اعتقاد دارند زیبایی و کلاس بیشتری به اتاق خواب می دهند. از سوی دیگر از نظر قیمت و هزینه هم معمولا خرید ست و سرویس های کامل اتاق خواب مقرون به صرفه تر هستند و فروشندگان تخفیف بیشتری برای این مدل محصولات قایل میشوند. 

در این بخش هم ما یک نمونه مدل از این ست و سرویس های اتاق خواب عروس را به تصویر کشیده ایم که به واسطه رنگ تیره و جنس چرمی که دارد یک نمای سنگین و رسمی به دکوراسیون داخلی اتاق خواب می دهد که شاید خیلی ها طرفدار آن باشند و خیلی ها فراری از آن. این ست پنج تکه شامل سرویس خواب کشودار، دراور چهار کشو، صندلی راحتی تک نفره و دو میز کنار تختی کوچک است.

 

سرویس پنج تکه اتاق خواب عروس

سرویس پنج تکه اتاق خواب عروس

سرویس خواب چرمی کشو دار

سرویس خواب چرمی کشو دار

دراور چهار کشو برای اتاق خواب عروس

دراور چهار کشو برای اتاق خواب عروس

مدل های میز کنار تختی

مدل های میز کنار تختی

مدل های متنوع سرویس خواب عروس

مدل های متنوع سرویس خواب عروس

سرویس خواب چرمی اتاق خواب عروس

سرویس خواب چرمی اتاق خواب عروس

نشر اختصاصی : نوبرانه   ( انتشار این مطلب با ذکر نام و لینک سایت ناشر مجاز می باشد )

شاید دوست داشته باشید
نظر شما چیست ؟