طراحی دکوراسیون اتاق خواب عروس به شکل مدرن و رسمی

معمولا سخن از این است که اتاق عروس باید پر از رنگ های شاد و روشن باشد و سرویس خواب اتاق عروس هم با توجه به همین فرمول انتخاب شود. عروس خانمی که به خانه وارد می شود با خود سفید بختی و شادی را به همراه می برد و همین نظریه کافیست تا اتاق خوابش هم طوری دیزاین و طراحی شود که با نام و نشانه های عروس همخوان باشد.

طراح دکوراسیون اتاق عروس مورد نظر ما گوش اش به این حرف ها بدهکار نیست او می خواهد بگوید همیشه نباید از یک روش متداول پیروی کرد در این صورت در همه اتاق عروس ها یک نوع طراحی دکوراسیون خواهیم دید که اصلا جذاب نیست.

طراحی دکوراسیون مدرن و تشریفاتی اتاق عروس

طراحی دکوراسیون مدرن و تشریفاتی اتاق عروس

به همین علت او برای دیزاین این اتاق عروس روی رنگ های سرد زوم کرده است هر چند باز هم سفید در طراحی او حضور پر رنگی دارد ولی رنگ غالب به حساب نمی آید. طراح برای دیوارها دو رنگ بندی مختلف را استفاده کرده است روی بعضی از دیوارها از سفید استفاده کرده است که با کمی دقت احساس می کنیم کمی به سمت آبری گرایش دارد.

برای دیوار پشت تخت خواب هم از سبز پاستلی روشن بهره برده که فضا را کاملا سرد کرده است. در کف اتاق مثل خیلی از اتاق خواب های مدرن از کفپوش لمینت استفاده شده و روی آن یک تکه فرش پرزدار 3 متری سفید رنگ پهن شده است.

تخت خواب عروس با رنگ بندی قهوه ای سیر

تخت خواب عروس با رنگ بندی قهوه ای سیر

میز آرایش اتاق عروس

میز آرایش اتاق عروس

سرویس چوبی اتاق چهار تکه و با رنگ قهوه ای سیر است که دارای تخت خواب دو نفره، دو میز پاتختی ,یک دراور چهار کشو و یک میز آرایش می شود. طرح و مدل سرویس خواب کاملا ساده ولی مدرن است و همین سادگی و رنگ بندی تیره مبلمان های اتاق، بیننده را به یاد دکوراسیون های اداری می اندازد.

سرویس خواب چهار تکه اتاق عروس

سرویس خواب چهار تکه اتاق عروس

در نهایت باید گفت در اتاق خواب فقط سه رنگ خود نمایی میکنند که هر سه آنها سرد و خنثی هستند و همین رنگ بندی باعث شده فضای اتاق خیلی رسمی و تشریفاتی به نظر بیاید. مطمئنا عروس و دامادی که مالک این اتاق خواب هستند افراد به شدت با دیسیپلین و جدی هستند و اصلا هم با کسی شوخی ندارند چون این مدل اتاق خواب ها فقط با ذائقه این افراد جور و هماهنگ است.

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

شاید دوست داشته باشید
نظر شما چیست ؟