مدل مبلمان راحتی منزل با طراحی مدرن و پایه استیل

استیل یکی از پرطرفدارترین آلیاژهای مورد استفاده در طراحی دکوراسیون و تولید مبلمان و لوازم خانگی است. این فلز بواسطه دوام بالا و در کنار آن سطح آینه ای و جلای چشم نوازی که دارد می تواند زینت بخش هر بخشی از خانه باشد.

مدل مبل راحتی مدرن و جدید با پایه های فلزی و استیل

مدل مبل راحتی مدرن و جدید با پایه های فلزی و استیل

البته به دلیل قیمت نسبتا بالایی که این فلز دارد خیلی از تولیدکنندگان قید استفاده از این آهن فولادی را می زنند و به جای آن از قطعات پلاستیکی که به شکل استیل آبکاری شده اند بهره می برند. با این کار هم قیمت نهایی محصول را پایین می آورند و هم نمای زیبای استیل را روی مبلمان های تولیدی خود خواهند داشت.

مدل مبل راحتی مدرن و جدید با پایه های فلزی و استیل

مدل مبل راحتی مدرن و جدید با پایه های فلزی و استیل

ولی در هر صورت باید گفت این شبیه سازی هر چقدر هم حرفه ای و تمیز صورت بگیرد باز هم معایب و کمبودهای بارزی نسبت به جنس اصلی خواهد داشت به قول معروف هر گردی که گردو نیست.

مبلمان راحتی سفید رنگ با پایه ظریف استیل، مبلمان فانتزی سفید رنگ برای اتاق نشیمن و پذیرایی، مدل جدید مبلمان راحتی شیری رنگ

مبلمان راحتی سفید رنگ با پایه ظریف استیل

در نود درصد مبلمان های راحتی از پایه های چوبی استفاده برده میشود ولی گه گاهی هم بعضی از طراحان برای ایجاد تنوع به سمت پایه های فولادی و فلزی، مخصوصا از نوع استیل آن میروند. یک مزیت پایه فلزی این است که به سبب مقاومت بالایی که دارند طراح می تواند تا سر حد امکان برای طراحی پایه ها ظرافت به خرج بدهد و به قول معروف یک طراحی سوزنی را در پایه های مبلمان ها رقم بزند تا ترکیبی از ظرافت و استحکام را در کنار هم شاهد باشیم.

عکس مدل مبلمان فانتزی اتاق پذیرایی با پایه فلزی استیل

عکس مدل مبلمان فانتزی اتاق پذیرایی با پایه فلزی استیل

شاید برای خیلی ها این موضوع اهمیت چندانی نداشته باشد که مبلمان خانه شان پایه چوبی داشته باشد یا فلزی. ولی بعضی افراد هم تمایل دارند که مبلمانی که در خانه چیدمان می کنند یک ست نشیمن تک، چشم نواز و تا حدی فانتزی باشد. در این شرایط است که مبلمان های با پایه استیل برای اینگونه افراد تبدیل به اولویت اول میگردد. در صورت تمایل می توانید مدلهای جدید مبلمان راحتی با پایه فلزی را در این بخش از سایت نوبرانه مشاهده نمایید.

کاناپه دو نفره قرمز رنگ با پایه های ظریف فلزی

کاناپه دو نفره قرمز رنگ با پایه های ظریف فلزی

عکس مدل مبلمان راحتی چوبی با پایه های ظریف استیل

مبلمان راحتی چوبی با پایه های ظریف استیل

عکس صندلی راحتی چرمی سیاه رنگ با رویه لمسه و پایه های فلزی استیل

صندلی راحتی چرمی با رویه لمسه و پایه های فلزی استیل

عکس مدل صندلی راحتی یک نفره با پایه فلزی و استیل

صندلی راحتی یک نفره با پایه فلزی و استیل

عکس مدل های جدید مبلمان راحتی شش نفره با پایه فلزی و رنگ سفید

مبلمان راحتی شش نفره با پایه فلزی و رنگ سفید

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

شاید دوست داشته باشید
نظر شما چیست ؟