میز کامپیوتر و تحریر حرفه ای با صندلی طبی و مدرن

میز تحریر و کامپیوتر حرفه ای که امروز برای معرفی قرار داده ایم ذاتا ساخته شده برای افرادی که به سلامت اعضای بدن خود اهمیت می دهند. یک ست کامل میز و صندلی تحریر و کامپیوتر که تخصصی ترین تنظیمات برای آن در نظر گرفته شده است و چیزی کمتر از صندلی دندانپزشکی ندارد.

میز تحریر و کامپیوتر حرفه ای، ظریف و انعطاف پذیر، میز کامپیوتر شیک و مدرن و جدید، مدل جدید میز کامپیوتر مدرن

میز تحریر و کامپیوتر حرفه ای، ظریف و انعطاف پذیر

طراح این میز کامپیوتر حرفه ای مارتین کین نام دارد او میگوید مدت ها بود در فکر طراحی یک میز و صندلی کامپیوتر و تحریر مهندسی بودم که هم بتوان بصورت نشسته از آن استفاده کرد و هم در مواقع ضروری، بصورت ایستاده و سرپایی.

مدل میز تحریر و کامپیوتر مدرن با طراحی ظریف و زیبا

مدل میز تحریر و کامپیوتر مدرن با طراحی ظریف و زیبا

خوب برای شروع به سراغ صندلی می رویم، بخش نشیمن گاه بیشتر به صندلی دوچرخه های کروسی شباهت دارد که از طریق یکه پایه آهنی استوانه ای شکل به پایه مشکی رنگ در پایین ترین نقطه صندلی نصب شده است. صندلی از سه بخش قابلیت تنظیم دارد که شامل تغییر زاویه تُشک صندلی، ارتفاع صندلی و تغییر زاویه پایه اصلی صندلی می شود.

صندلی طبی و حرفه ای با قابلیت تنظیم ارتفاع و تغییر زاویه، مدل جدید و مدرن و ظریف صندلی برای میز کامپیوتر

صندلی طبی و حرفه ای با قابلیت تنظیم ارتفاع و تغییر زاویه

از این بخش که بگذریم به پایه چوبی صندلی می رسیم که روی زمین قرار میگیرد و در واقع نگهدارنده اصلی صندلی است. بخش ابتدایی این پایه چوبی ذوزنقه ای شکل، کاملا روی زمین نشسته و استحکام خوبی دارد و در واقع تعادل کاربر را گارانتی میکند. یک پیچ رگلاژ روی کفه چوبی پایه هست که فاصله بین صندلی تا جاپایی را کم و زیاد میکند، این آپشن باعث میشود تا کوتاه قدترین و بلند قدترین افراد از نشستن روی آن لذت ببرند.

بخش مرتفع پایه چوبی هم برای قرار دادن پای کاربر یا همان تکیه گاه است که مصرف کننده با قرار دادن پا روی آن هم تعادل خود را بهتر حفظ کند و هم از فشار به ستون فقرات جلوگیری شود. زیر پایه چوبی، دو چرخ پلاستیکی هم نصب شده تا به راحتی بتوان صندلی را جابجا کرد.

عکس مدل صندلی میز کامپیوتر با پایه چوبی و انعطاف پذیر

صندلی میز کامپیوتر با پایه چوبی و انعطاف پذیر

بخش رویه میز کاملا ایده آل است برای انجام کارهای روزمره که نیاز به فضای خیلی زیادی ندارند مثل کارهای کامپیوتری و کارهای تحریری محدود.

در سمت چپ میز یک چراغ مطالعه قرار دارد که کاملا حضورش به جا و مناسب است در قرینه و سمت راست میز یک جای لیوانی تعبیه شده که در خیلی موارد به آن بی توجهی میشود و عدم وجود آن روی خیلی از میزهای تحریر بعضی وقت ها باعث ایجاد بعضی مشکلات می شود.

میز کامپیوتر حرفه ای و ظریف با طبقه مخصوص مانیتور lcd ، طرح جدید میز کامپیوتر با قابلیت تغییر زاویه و ارتفاع

میز کامپیوتر حرفه ای و ظریف با طبقه مخصوص مانیتور lcd

یک لایه فوم مخصوص روی سطح وسط میز چسبانده شده تا از سر خوردن وسایل روی میز مثل کیبورد و موس و لپ تاپ جلوگیری کند. ارتفاع و زاویه میز هم درست مثل صندلی قابل تغییر و تنظیم است و کاربر بر اساس قد و قامتش و زاویه دید مورد نیازش می تواند ارتفاع و شکل میز را تنظیم کند. و اما بخش جالب و سورپرایز این محصول بخش چوبی یا آپشن قابل نصب روی آن است که روی پایه میانی میز می نشیند و بدنه آن با ارتفاعی بالاتر از سطح میز ولی پشت میز قرار میگیرد که از سطح آن میتوان برای گذاشتن مانیتور و دیگر وسایل ضروری استفاده کرد.

در تعریف این میز تحریر و کامپیوتر فقط سه واژه می توان بیان کرد : حرفه ای، ظریف و انعطاف پذیر.

عکس مدل جدید میز تحریر و کامپیوتر حرفه ای با صندلی طبی و مدرن

مدل میز تحریر و کامپیوتر حرفه ای با صندلی طبی و مدرن

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

شاید دوست داشته باشید
نظرات ( 3 )
 1. میلاد ناصری
  نوامبر 6, 2013 at 21:47
  پاسخ

  سلام.از این میز خیلی خوشم اومد کجا میشه پیدا کرد

 2. آرامبده
  اکتبر 18, 2016 at 19:57
  پاسخ

  مدل میز تحریر و کامپیوتر حرفه ای با صندلی طبی و مدرن قیمت وشماره تونو روبرام بفرستبد ممنونم

  • صندلی آبی
   صندلی آبی
   نوامبر 2, 2016 at 17:59
   پاسخ

   با سلام، عذرخواهی می کنیم در نوبرانه فروش و ارائه خدمات نداریم.

نظر شما چیست ؟