کمد چوبی همه کاره با میز تلویزیون، کتابخانه و تخت خواب

کاهش مساحت منازل امروزی، طراحان را وادار به ابداع ایده های ناب برای صرفه جویی و استفاده حداکثری از فضای خانه نموده است. اما موردی که امروز می خواهیم معرفی کنیم هنرنمایی و اختراع یک جوان خوش ذوق است که به همراه یکی از دوستان خود برای سوئیت کوچک و جمع و جور خود، یک کابین و کمد چوبی چند منظوره طراحی و تولید کرده است که مصداق بارز یک تیر و چند نشان است.

میز تلویزیون، کتابخانه و تخت خواب در یک محصول چوبی

میز تلویزیون، کتابخانه و تخت خواب در یک محصول چوبی

” کونکر ” سازنده و طراح این کمد چوبی جالب و ایده آل سعی کرده تا در یک فضای حدودا 6 متری کاری کند کارستان. هر شخص عاقل و بالغی بخوبی می داند داشتن جالباسی، جاکفشی و سرویس خواب و بطور کل داشتن تجهیزات کامل چوبی در یک اتاقک 15 متری مجردی، ممکن و عقلانی نیست و اتفاقا همین موضوع باعث شده تا “کونکر” به فکر طراحی و تولید این کابین چوبی بیفتد.

این کابین به دو بخش داخلی و خارجی تقسیم شده است. در سقف بخش خارجی سرویس خواب و بخش استراحت طراحی گردیده است که از طریق یک نردبان در کناره کابین میتوان به آن دسترسی پیدا کرد. بدلیل فضای زیاد در بالای کابین ، بخشی برای قرار دادن وسایل ضروری مثل کیف یا لپ تاپ و … در نظر گرفته شده است. کناره این کابین چوبی چهار نقش بسیار مهم را یکجا ایفا میکند : کتابخانه ، میز تلویزیون ، جاکفشی و جالباسی.

یک محصول چوبی همه کاره دارای میز تلویزیون، تخت خواب و کتابخانه و جالباسی

یک محصول چوبی همه کاره دارای میز تلویزیون، تخت خواب و کتابخانه و جالباسی

عکس و مدل کمد چوبی جا دار با جالباسی و جاکفشی ، کمد چوبی بزرگ با کاربردهای متنوع و بسیار زیاد

مدل کمد چوبی جا دار با جالباسی و جاکفشی

کمد چوبی با کتابخانه ، میز تلویزیون و جاکفشی، کمد چوبی با تخت خواب دانشجویی مناسب خانه های مجردی

کمد چوبی با کتابخانه ، میز تلویزیون و جاکفشی

تبدیل فضای بالای کمد چوبی به تخت خواب و فضای خواب، کمد چوبی جادار و چند کاره برای خانه های کوچک دانشجویی، مدل تخت خواب کمجا

تبدیل فضای بالای کمد چوبی به تخت خواب و فضای خواب

استفاده بهینه از فضای خالی بالای کمدهای چوبی، کمد چوبی چند کاره با رخت آویز و کتابخانه و میز تلویزیون و تخت خواب

استفاده بهینه از فضای خالی بالای کمدهای چوبی

در کناره جنوبی کابین و در مجاورت نردبان دسترسی به سرویس خواب یک درب قرار دارد که با باز شدن آن، تازه راز اصلی این اتاقک چوبی آشکار میگردد. پشت درب که در واقع فضای داخل کابین است یک انباری جمع و جور قرار دارد و در انتهای این راهرو درب ورودی این اتاقک است.

راستش را بخواهید این ایده که کابین دقیقا در راستای درب ورودی قرار دارد برای ما هم تعجب آور و جالب بود. شاید خیلی ها از این ایده ایراد بگیرند که طراحی و ایجاد انباری، آنهم دقیقا در مقابل درب ورودی اصلا ایده خوب و زیبایی نیست، باید در پاسخ به این عزیزان بگوییم که در اتاقک دانشجویی و مجردی که گاهی مساحت آن به بیست متر هم نمی رسد این سخت گیری ها رنگ می بازد و جای خود را به فضاسازی میدهد.

طراحی و ساخت کمد چوبی برای فضاسازی در کنار در ورودی خانه، کمد چوبی جادار و کمجا برای خانه های کوچک با میز تلویزیون و جاکفشی و جالباسی

طراحی و ساخت کمد چوبی برای فضاسازی در کنار در ورودی خانه

استفاده بهینه از فضای اطراف ورودی خانه، تبدیل فضای اطراف درب ورودی به انباری کوچک

استفاده بهینه از فضای اطراف ورودی خانه

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

شاید دوست داشته باشید
نظر شما چیست ؟