کابینت برای آشپزخانه ها و خانه های کوچک با طراحی جدید

کمبود فضا در آپارتمان های امروزی تا حدی افزایش داشته است که طراحان را مجبور کرده است که از کمترین فضاها نیز استفاده ببرند و از کنارشان ساده نگذرند. دو مدل کابینت آشپزخانه کوچک یا شاید بتوان به شکل مخفف گفت، آشپزخانه کوچک را در اینجا به شما معرفی می کنیم که دوای درد خانه های کوچک دانشجویی و مجردی هستند.

در طرح های زیر، دو مدل میز تحریر و کمد چوبی خیلی ساده و معمولی که در خیلی از خانه ها وجود دارد و مورد استفاده است مشاهده میشود ولی خوب با مشاهده عکس های بعدی متوجه می شوید که موضوع به آن سادگی ها هم که تصور می کنید نیست. این میز تحریرها در یک چشم به هم زدن به یک کابینت آشپزخانه جمع و جور مجردی و دانشجویی تبدیل می شود که تمام لوازمی که در یک آشپزخانه معمولی مورد استفاده قرار میگیرد را در ابعادی کوچک تر در خود جای داده است.

بزرگترین مزیتی که بیننده را مجبور به تحسین طراح این کابینت آشپزخانه کوچک میکند جاسازی و مخفی سازی هنرمندانه تجهیزات آشپزخانه نظیر اجاق گاز و یخچال و سینک ظرفشویی در دل این میز تحریرها است.

مورد اول، یک میز تحریر چوبی کوچک و جمع و جور است که فضایی بیشتر از یک متر را اشغال نمی کند. این کوچولوی دوست داشتنی را هر کس ببینید فکر میکند این هم یک میز تحریر معمولی است ولی در یا سقف این کمد را که بلند کند یک سینک ظرفشویی کوچک و یک اجاق گاز برقی دو شعله را در مقابل چشمان خود می بیند. برای تعجب کردن کمی زود است چون درهای پایینی که باز شود آنوقت دو کشو جادار و یک یخچال سه فوتی کوچک صف آرایی می کنند.

کابینت آشپزخانه کوچک

کابینت آشپزخانه کوچک

عکس و مدل های کابینت آشپزخانه کوچک با طراحی جدید و جالب

کابینت آشپزخانه کوچک با طراحی جدید و جالب

عکس و مدل کابینت آشپزخانه کوچک

کابینت آشپزخانه کوچک

ارتفاع این کمد چوبی نسبت به مدل قبلی بلند تر است ولی از نظر طراحی خیلی شبیه به آن است با این تفاوت که در این میز و کمد چوبی علاوه بر امکانات معمول که در میز تحریر کوچک بالایی دیدیم یک کمد برای فضاسازی بیشتر و یک مایکروفر نیز گنجانده شده است. شاید بخواهیم جنسیتی در نظر بگیریم مدل بالایی یک آشپزخانه مردانه است و این مدل یک آشپزخانه زنانه.

عکس مدل های جدید کمد چوبی کوچک قابل تبدیل به کابینت آشپزخانه کوچک

کمد چوبی کوچک قابل تبدیل به کابینت آشپزخانه کوچک

کمد چوبی کوچک قابل تبدیل به کابینت آشپزخانه، کابینت چوبی جادار برای خانه های کوچک و آشپزخانه های کوچک و نقلی، عکس مدل های جدید کابینت

کمد چوبی کوچک قابل تبدیل به کابینت آشپزخانه

مدل کابینت آشپزخانه کوچک با طراحی مدرن و مخفی

مدل کابینت آشپزخانه کوچک با طراحی مدرن و مخفی

عکس مدل های جدید کابینت آشپزخانه کوچک با طرح و مدل جدید و کمجا

کابینت آشپزخانه کوچک با طرح و مدل جدید و کمجا

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

شاید دوست داشته باشید
نظر شما چیست ؟