کاناپه های راحتی بدون پشتی در خدمت خواب شب و روز

طراحان دکوراسیون اولین چیزی که برای نشیمن خانه های نقلی تجویز می کنند کاناپه است. کاناپه، مبلمانی یک تکه و معمولا ساده است که می تواند میزبان سه نفر یا در شرایط خیلی صمیمی، خدمتگزار چهار نفر باشد. یکی از دلایلی که کاناپه پرطرفدار شده است کاربری دو منظوره آن است یعنی به کاناپه نباید فقط به چشم یک دست مبلمان نشیمن نگاه کرد.

ما ایرانی ها عادت داریم که ظهرها بعد از صرف ناهار چند دقیقه ای چشمان خود را روی هم بگذاریم و به اصطلاح دراز بکشیم تا انرژی تحلیل رفته در طول روز بازیابی شود. در اینجور مواقع است که می توان دست به دامن کاناپه شد و روی آن لم داد و دلی از عزا درآورد.

کاناپه یک تکه جادار و تخت شو

کاناپه یک تکه جادار و تخت شو

البته خیلی از افراد کم توقع هستند که کاناپه را برای خواب شب نیز استفاده می کنند و چندان هم معترض نیستند. مخصوصا اگر کاناپه مورد نظر، از مدل های بدون پشتی باشد که دیگر نور علی نور می شود. به دلیل حذف قسمت تکیه گاه و پشتی در این مدل کاناپه ها فضای مفید نشیمن و کف کاناپه بیشتر میشود. پس پیشنهاد می کنیم در صورت نیاز هنگام خرید کاناپه به این نکته توجه داشته باشید.

کاناپه سلطنتی سفید رنگ

کاناپه سلطنتی سفید رنگ

داشتن یک تکه مبلمان سبک و فلت که نام آن را کاناپه می گذاریم از ضروریات چیدمان در خانه است کوچک و بزرگ هم ندارد. این کاناپه ها با گذاشتن چند کوسن تبدیل به مبل و با براشتن کوسن ها تبدیل به تخت می شوند به همین سادگی. در کنار همه این کاربردهای کاناپه، قیمت منطقی و هزینه کمی که روی دست خریدار خود می گذارد باعث میشود تا کاناپه را هر جور که شده در دل اتاق نشیمن و پذیرایی خود جا کنیم. بنشینید بخوابید لم بدهید لذتش را ببرید …

کاناپه ساده صورتی رنگ

کاناپه ساده صورتی رنگ

کاناپه چوبی نصب شده به دیوار

کاناپه چوبی نصب شده به دیوار

کاناپه خاکستری رنگ دو نفره

کاناپه خاکستری رنگ دو نفره

کاناپه چوبی و راحتی با طراحی جدید

کاناپه چوبی و راحتی با طراحی جدید

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

شاید دوست داشته باشید
نظر ( 1 )
  1. سمانه
    فوریه 27, 2017 at 13:50
    پاسخ

    كاناپه سفيد سلطنتي را با چه قيمتي و از كجا ميشه تهيه كرد

نظر شما چیست ؟