اتاق عروس و داماد با سرویس خواب مدرن سفید رنگ

عروس خانم ها همیشه با خود روشنی و سفیدی را هدیه می آورند بهتر است که اتاق عروس هم با رنگ و خصیصه نام عروس هماهنگ باشد. اتاق خوابی را که به تصویر کشیده ایم، به قول مشاوران املاک غرق در نور است و رنگ تیره در دکوراسیون آن هیچ نقشی را بازی نمی کند.

دور تا دور اتاق خواب ترکیبی از دیوارهای ساده تک رنگ سفید و طوسی است ولی برای ایجاد تضاد در فضای اتاق خواب، به دو دیواره کناری تخت خواب کاغذ دیواری طرح دار چسبانده شده است. ترکیب سادگی و فانتزی گرایی روی سطح دیوارها به خوبی به چشم می آید و همین ترکیب ناهمگون باعث زیبایی بیشتر اتاق، مخصوصا در فضای اطراف سرویس خواب شده است.

طراحی دکوراسیون اتاق عروس و داماد به شکل مدرن

مبلمان این اتاق خواب مدرن مسلما یک ست آماده است که یکجا خریداری شده است وگرنه اینکه تکه تکه بتوان یک همچین گروهی را در کنار هم جمع کرد با این سطح از شباهت و هماهنگی خیلی کار سختی است.

مرتبط :  سرویس خواب اتاق عروس با طرح و مدل جدید و فانتزی

سرویس خواب عروس یک سرویس کاملا ساده و مدرن سفید رنگ با رویه چرمی است که فانتزی ترین بخش آن، تاج لمسه کاری شده اش است. با رو تختی و روبالشتی هایی که رنگ های سردی دارند، سطح روی تخت خواب تزیین شده است و تا حدی تنوع رنگی ایجاد شده است.

تاج تخت لمسه کاری شده در کنار روبالشی طرح دار و چند رنگريال مدل های متنوع روبالشی برای سرویس خواب عروس

تاج تخت لمسه کاری شده در کنار روبالشی طرح دار و چند رنگ

تخت خواب چرمی سفید رنگ، سرویس خواب چرمی و سفید رنگ اتاق عروس

تخت خواب چرمی سفید رنگ برای اتاق عروس

در دو طرف سرویس خواب دو میز پا تختی سه کشو سفید رنگ قرار داده شده است که روی آنها با دو آباژور رومیزی نیمه فانتزی تزیین شده است. ذاتا سادگی بیش از حد تخت خواب را میزهای اطراف آن تا حدی کاهش داده است. در حقیقت حالا می فهمیم که چرا طراح برای دو تکه دیوار پشت سرویس خواب، کاغذ دیواری طرح دار انتخاب کرده است.

در واقع او در جریان سادگی بیش از حد سرویس خواب بوده است و خواسته فضای سرد و بی روح اطراف تخت خواب را تا حدی کم کند. دو تکه باقیمانده از مبلمان اتاق شامل یک دراور شش کشو مدرن است که در گوشه ای از اتاق چیدمان شده است و دیگری میز آرایش سفید رنگی است که در گوشه دیگری از اتاق جا خوش کرده است.

میز پا تختی سه کشو ، میز پاتختی با طراحی مدرن و رنگ سفید

میز پا تختی سه کشو

میز آرایش برای اتاق خواب عروس

آینه و  میز آرایش اتاق عروس، آینه بزرگ رومیزی برای اتاق عروس با قاب سفید رنگ

آینه و  میز آرایش اتاق عروس

این یک اتاق عروس مدرن است که روشنایی و نور در آن اصلی ترین نقش را بازی می کند هر چند که امروز خیلی از افراد مدرنیته را در تیرگی می بینند.

نشر اختصاصی : نوبرانه  ( انتشار این مطلب با ذکر نام و لینک سایت ناشر مجاز می باشد )

Related Posts
Comments ( 2 )
 1. الهام
  اکتبر 22, 2013 at 21:22
  Reply

  سلام
  میخواستم بدونم این سرویس فروش اینترنتی ام داره؟
  قیمتش چقده؟

  • نوبرانه
   نوبرانه
   اکتبر 23, 2013 at 01:39
   Reply

   با سلام

   خیر این محصول در بازارهای اروپایی به فروش می رسه، ولی شاید در داخل کشور هم طرح هایی نزدیک به این یا حتی زیباتر از این مدل سرویس خواب یافت بشه.

   با تشکر

Leave a reply