طراحی دکوراسیون اتاق عروس به شکل زیبا و مدرن

عروس خانم ها همیشه با خود روشنی و سفیدی را هدیه می آورند بهتر است که اتاق خواب عروس هم با رنگ و خصیصه نام عروس هماهنگ باشد. اتاق عروسی را که در اینجا به تصویر کشیده ایم به قول مشاوران املاک غرق در نور است و رنگ تیره در دکوراسیون آن هیچ نقشی را بازی نمی کند.

دور تا دور اتاق خواب ترکیبی از دیوارهای ساده تک رنگ سفید و طوسی است ولی برای ایجاد تضاد در فضای اتاق خواب، به دو دیواره کناری تخت خواب کاغذ دیواری طرح دار چسبانده شده است. ترکیب سادگی و فانتزی گرایی روی سطح دیوارها به خوبی به چشم می آید و همین ترکیب ناهمگون باعث زیبایی بیشتر اتاق، مخصوصا در فضای اطراف سرویس خواب شده است.

عکس و مدل اتاق خواب عروس با سرویس خواب و مبلمان مدرن، طراحی دکورسیو اتاق عروس

اتاق خواب عروس با سرویس خواب و مبلمان مدرن

مبلمان این اتاق خواب مدرن مسلما یک ست آماده است که یکجا خریداری شده است وگرنه اینکه تکه تکه بتوان یک همچین گروهی را در کنار هم جمع کرد با این سطح از شباهت و هماهنگی خیلی کار سختی است.

این سرویس خواب عروس یک سرویس کاملا ساده و مدرن سفید رنگ با رویه چرمی است که فانتزی ترین بخش آن، تاج لمسه کاری شده اش است. با رو تختی و روبالشتی هایی که رنگ های سردی دارند، سطح روی تخت خواب تزیین شده است و تا حدی تنوع رنگی ایجاد شده است.

عکس و مدل سرویس خواب عروس با تاج لمسه کاری شده

مدل سرویس خواب عروس با تاج لمسه کاری شده

عکس و مدل سرویس خواب و تخت خواب عروس با رویه چرمی سفید رنگ

سرویس و تخت خواب عروس با رویه چرمی سفید رنگ

در دو طرف سرویس خواب دو میز پا تختی سه کشو سفید رنگ قرار داده شده است که روی آنها با دو آباژور رومیزی نیمه فانتزی تزیین شده است. ذاتا سادگی بیش از حد تخت خواب را میزهای اطراف آن تا حدی کاهش داده است. در حقیقت حالا می فهمیم که چرا طراح برای دو تکه دیوار پشت سرویس خواب، کاغذ دیواری طرح دار انتخاب کرده است.

در واقع او در جریان سادگی بیش از حد سرویس خواب بوده است و خواسته فضای سرد و بی روح اطراف تخت خواب را تا حدی کم کند. دو تکه باقیمانده از مبلمان اتاق شامل یک دراور شش کشو مدرن است که در گوشه ای از اتاق چیدمان شده است و دیگری میز آرایش سفید رنگی است که در گوشه دیگری از اتاق جا خوش کرده است.

عکس و مدل میز پا تختی سفید رنگ با رویه ام دی اف هایگلاس

میز پا تختی سفید رنگ با رویه ام دی اف هایگلاس

عکس و مدل دراور و میز آرایش سفید رنگ برای اتاق عروس

دراور و میز آرایش سفید رنگ برای اتاق عروس

عکس و مدل آینه و میز آرایش اتاق عروس با رنگ سفید، آینه سفید ساده رومیزی

آینه و میز آرایش اتاق عروس با رنگ سفید

اتاقی که دیدیم یک اتاق خواب عروس با طراحی مدرن به حساب می آید که روشنایی و نور و هارمونی رنگ سفید در آن اصلی ترین نقش را بازی می کند هر چند که امروز خیلی از افراد مدرنیته را در تیرگی می بینند.

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

شاید دوست داشته باشید
نظرات ( 2 )
 1. الهام
  اکتبر 22, 2013 at 21:22
  پاسخ

  سلام
  میخواستم بدونم این سرویس فروش اینترنتی ام داره؟
  قیمتش چقده؟

  • نوبرانه
   نوبرانه
   اکتبر 23, 2013 at 01:39
   پاسخ

   با سلام

   خیر این محصول در بازارهای اروپایی به فروش می رسه، ولی شاید در داخل کشور هم طرح هایی نزدیک به این یا حتی زیباتر از این مدل سرویس خواب یافت بشه.

   با تشکر

نظر شما چیست ؟