پخش کننده موزیک با تنه چوبی، تاس بینداز و آهنگ عوض کن

انگار همین دیروز بود که برای شنیدن آهنگ های محبوبمان دست به دامن ضبط های تک کاسته و دو کاسته می شدیم. آنها هم وقتی هدشان مشکل پیدا می کرد نوار نازنین مان را آنچنان جمع می کردند که انگار با صاحب نوار و خواننده پدرکشتگی دارند. آن وقت بود که دنبال یک خودکار بیک می گشتیم تا وارد شیار های گرد وسط نوار کنیم و خرابکاری های ضبط صوت را جبران کنیم. هی روزگار …

روزها گذشت و گذشت تا رسید به جایی که کاست ها رفتند و سی دی ها آمدند حالا سی دی ها هم زمان کوچشان رسیده و دوره دوره ضبط صوت ها و پلیرهای هوشمند است. مکعب چوبی که در اینجا به شما معرفی می کنیم یکی از همین پلیرهای هوشمند است که لگد به بخت دستگاه های پخش قدیمی زده است.

اسپیکر و پخش کننده موزیک و آهنگ با طرح و مدل تزیینی

اسپیکر و پخش کننده موزیک و آهنگ با طرح و مدل تزیینی

این مکعب چوبی از دو بخش تشکیل شده است یکی بخش اسپیکر است که مکعب بزرگ را شامل می شود. و دیگری یک مکعب کوچک است که در گوشه و کنج دل برادر بزرگش جاخوش کرده است و نقش ریموت کنترل این پلیر را بازی می کند. با تغییر وجه مکعب کوچک است که دستگاه فرمان می گیرد و تغییر آهنگ و روشن کردن دستگاه و … از همین طریق انجام می پذیرد. در حقیقت اتاق فرمان این موزیک پلیر هوشمند همین تاس چوبی کوچک است.

اسپیکر و پخش کننده موزیک با طراحی چوبی

اسپیکر و پخش کننده موزیک با طراحی چوبی

این پلیر قابلیت برقراری ارتباط با گوشی ها و دستگاه های هوشمند را دارد و هم امکان برقراری ارتباط بی سیم به شکل کلود با فضاهای ذخیره سازی اطلاعات را دارد فضاهایی مثل گوگل درایو یا دراپ باکس.

موزیک پلیر چوبی خانگی

موزیک پلیر چوبی خانگی

کیوب در حالت طبیعی بخاطر طراحی چوبی و یکدستی که دارد به راحتی جای خودش را در دل هر کسی باز می کند. ولی لوندی و ناز و ادای آن را باید در تاریکی مطلق دید زمانیکه نورپردازی داخلی آن شروع به هنرنمایی می کند.

در دکوراسیون هر خانه ای نیاز هست که یکی دو سورپرایز وجود داشته باشد تا فضا و لحظه ها جذاب تر به چشم بیایند. از کیوب پلیر می توان بعنوان یکی از همین گزینه های غافلگیرکننده نام برد که هم چهره اش زیباست و هم صدایش. البته در انتها باید خاطرنشان کنیم که کیوب هنوز در مرحله پیش تولید و آزمایشی قرار دارد و به تولید انبوه نرسیده است.

اسپیکر چوبی و شیک تزیینی

اسپیکر چوبی و شیک تزیینی

اسپیکر چوبی و شیک تزیینی

اسپیکر چوبی و شیک تزیینی

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

شاید دوست داشته باشید
نظرات ( 2 )
 1. Bahar
  نوامبر 1, 2016 at 11:29
  پاسخ

  سلام میشه لطف کنید ادرس نمایندگی تون و شماره تماس واسه سفارش بزارید ممنون

  • صندلی آبی
   صندلی آبی
   نوامبر 2, 2016 at 17:58
   پاسخ

   با سلام، عذرخواهی می کنیم در نوبرانه فروش و ارائه خدمات نداریم.

نظر شما چیست ؟