کاناپه کوچک و کمجای دو منظوره، نشیمن و پذیرایی یکجا

وقتی اسم کاناپه را می شنویم یک نیمکت چوبی صاف و ساده به ذهنمان می آید که وظیفه آن ایجاد فضای نشیمنی یکدست و راحت در سالن خانه است. در سال های اخیر، آرام آرام مبلمان های چند منظوره جای محصولات چوبی تک منظوره را می گیرند در حقیقت کوچک شدن فضای داخلی خانه های مسکونی است که مسبب تولید این محصولات می شود.

کاناپه راحتی کمجا و کوچک

کاناپه راحتی کمجا و کوچک

این کاناپه کوچک و کمجا که در اینجا می بینید در شرایط نرمال می تواند یک فضای نشیمن گرم و البته صمیمی برای سه نفر ایجاد کند. البته این کوچولوی دوست داشتنی یک وظیفه دیگر نیز دارد که کاربردی تر از گزینه اول است. پشتی بخش نشیمن دو لایه است وقتی پشتی خوابیده می شود و روی تنه اصلی می نشیند کاناپه شبیه به یک میز جلو مبلی کوچک می شود. دو لایه بالایی میز به شکل بال به دو طرف باز می شوند تا فضای مفید و کاربردی سطح میز افزایش پیدا کند و میز تا حدی به یک میز غذاخوری شبیه شود.

مدل جدید کاناپه راحتی کمجا و کوچک

مدل جدید کاناپه راحتی کمجا و کوچک

مدل کاناپه و میز غذاخوری کمجا

مدل کاناپه و میز غذاخوری کمجا

در داخل بدنه میز یا همان کاناپه، دو صندلی ساده چهار پایه مانند قرار دارد که می توان از آنها برای نشیمن استفاده کرد و بالشتک های بخش نشیمن و پشتی کاناپه نیز برای نشیمن روی زمین قابل استفاده هستند.

نیمکت و بالشتک نشیمن ساده

نیمکت و بالشتک نشیمن ساده

توجه داشته باشید هنگام استفاده از این سبک مبلمان های کمجا و چند منظوره خیلی نباید سخت بگیرید. پس اگر خیلی آدم ایرادگیر و وسواسی هستید و همیشه بهترین ها را می خواهید اصلا سمت این مدل محصولات کمجا و چند کاره نروید که پشیمان می شوید.

میز جلو مبلی کمجا با طرح و مدل جدید

میز جلو مبلی کمجا با طرح و مدل جدید

این کاناپه میز ناهارخوری شو، می تواند برای جمع های صمیمی و دوستانه یک گزینه ایده آل باشد، جایی شبیه به خانه های مجردی و دانشجویی که قرار نیست فضا و سرویس دهی در آن خیلی تشریفاتی و رسمی باشد. بنشین و بخور و لذتش را ببر …

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

شاید دوست داشته باشید
نظرات ( 2 )
 1. MANSOUR TEHRANI
  اکتبر 15, 2016 at 19:05
  پاسخ

  سلام
  برای تهیه اجناس با کجا تماس بگیریم .
  با تشکر

  • صندلی آبی
   صندلی آبی
   نوامبر 2, 2016 at 18:00
   پاسخ

   با سلام، عذرخواهی می کنیم در نوبرانه فروش و ارائه خدمات نداریم.

نظر شما چیست ؟