سیسمونی نوزاد دخترانه و پسرانه در اتاق خوابهای زیبا

عکس ها و نمونه مدل های سیسمونی نوزاد دختر و پسر که در این بخش قرار دارد به شما کمک خواهد کرد تا تزیین و طراحی بهتر و مناسب تری برای دکوراسیون اتاق نوزاد و کودک دلبندتان داشته باشید. سیسمونی در دل یک چیدمان و طراحی دکوراسیون زیبا است که می تواند خودنمایی کند و در واقع در اتاق خواب نوزاد، سیسمونی و چیدمان مکمل یکدیگر هستند. بیایید با هم ببینیم در مدل های زیر چه ترکیب و طراحی دکوراسیونی انجام شده است.

در نمونه زیر رنگ دیوار صورتی و استیکری زیبا از درخت شکوفه زده با گل های صورتی دور تا دور اتاق را پوشش داده است. بقیه عناصر اتاق هم ترکیبی از قهوه ای و صورتی هستند به استثناء تخت خواب که سفید رنگ است. مبلمان، تخت خواب و تزیینات اتاق خواب نوزاد طوری انتخاب شده اند که فضای اتاق، کلاسیک و تا حدی سلطنتی به چشم بیاید. تاکید بیش از حد روی رنگ های صورتی و قهوه ای باعث شده فضای اتاق تا حد زیادی تیره و خفه به نظر بیاید. شاید اگر به جای پرده های قهوه ای رنگ از پرده سفید استفاده می شد دکوراسیون و سیسمونی اتاق خیلی زیبا تر به چشم می آمد.

سیسمونی نوزاد دختر با رنگ بندی صورتی، تزیین اتاق نوزاد با ترکیب رنگ های قهوه ای و صورتی، دیوارهای صورتی در دکوراسیون اتاق کودک، مبلمان اتاق کودک

سیسمونی نوزاد دختر با رنگ بندی صورتی


طراحی و چیدمانی سنگین و با کلاس برای سیسمونی و اتاق نوزاد با رنگ بندی سرد را در اینجا شاهد هستیم. اجزاء اصلی اتاق که شامل تخت خواب، دراور، پرده و فرش کف اتاق هستند در کنار دیوارها یک هارمونی کاملا سرد و خنثی را رقم زده اند. اما کاناپه نارنجی رنگ که در گوشه اتاق چیدمان شده است با رنگ داغ و پر هیجانی که دارد دکوراسیون و سیسمونی اتاق را کاملا تحت تاثیر حضور خود قرار داده است. همین کاناپه کوچک است که فضای اتاق را به اتاق خواب نوزاد تبدیل کرده است و شادی بخش فضای اتاق شده است.

عکس و مدل سیسمونی اتاق نوزاد با چیدمان شیک و ساده ، مبلمان و کاناپه نارنجی رنگ برای اتاق بچه

سیسمونی اتاق نوزاد با چیدمان شیک و ساده


سیسمونی نوزاد طرح چوب به سبک کلاسیک و قدیمی هم یکی از طرح هایی است که طرفداران زیادی دارد. از آنجایی که این روزها همه به دنبال دکوراسیون و مبلمان های مدرن می روند یک طراحی دکوراسیون کلاسیک آن هم در اتاق کودک خیلی جذاب و تازه به نظر می آید.

عکس و مدل تزیین اتاق نوزاد با مبلمان های کلاسیک و چوبی

تزیین اتاق نوزاد با مبلمان های کلاسیک و چوبی


دکوراسیون فوق العاده شیک و با کلاس برای سیسمونی نوزاد و اتاق کودکان. آیینه بندی های روی ست های چوبی، زیبایی دکوراسیون را بیشتر به رخ می کشد و یک نمای فانتزی را در اتاق رقم زده است. اگر برای اتاق خواب کودک خود به دنبال یک نمونه مدل مدرن می گردید دکوراسیون این اتاق می تواند ایده های خوبی به شما بدهد.

عکس و مدل سیسمونی و تخت خواب مدرن اتاق نوزاد، مبلمان اتاق خواب نوزاد شامل تخت خواب و دراوز و کمد، دکوراسیون اتاق کودک با رنگ تیره و روشن سیاه و سفید

سیسمونی و تخت خواب مدرن اتاق نوزاد


سه رنگ قهوه ای و آبی در کنار سفید رنگ بندی اصلی این مدل دکوراسیون اتاق نوزاد را تشکیل می دهد. پرده حصیری و پنل ساخته شده با ساقه های بامبو که در گوشه اتاق چیدمان شده اند هارمونی چوبی دکوراسیون اتاق را تکمیل کرده اند. اگر برای نوزاد پسر خود به دنبال یک طراحی دکوراسیون شیک و زیبا می گردید با دقت بیشتری تصویر این اتاق را تماشا کنید.

عکس و مدل سیسمونی نوزاد پسر با رنگ بندی قهوه ای و آبی ، طراحی دکوراسیون اتاق خواب نوزاد با رنگ آبی و قهوه ای

سیسمونی نوزاد پسر با رنگ بندی قهوه ای و آبی


این هم یک نمونه مدل طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد برای اتاق خواب هایی که دارای عرض کم و فضای محدود هستند. اصول کار به این صورت است که در اتاق های کوچک از قرار دادن وسایل اضافی خودداری شود و تا حد ممکن سعی شود که فضا باز بماند یعنی دقیقا همین چیزی که در تصویر زیر می بینیم.

روی دیوارها از شلف و کمدهای چوبی با عرض کم استفاده شده و در روبرو به چیدمان یک کاناپه ساده اکتفا شده است ودر انتهای اتاق هم تخت خواب نوزاد چیدمان شده است. فرش طرح دار و رنگارنگ کف اتاق با تزیینات چند رنگی که روی دیوار نصب شده اند فضای اتاق را شاد و دوست داشتنی کرده اند.

عکس و مدل تزیین اتاق نوزاد با تزیینات ساده رنگی، فرش رنگارنگ و طرح دار برای اتاق خواب کودک، طراحی دکوراسیون اتاق بچه با رنگ های شاد

تزیین اتاق نوزاد با تزیینات ساده رنگی


سیسمونی نوزاد دختر با رنگ بندی سفید و صورتی، متداول ترین رنگ بندی است که در طراحی دکوراسیون اتاق خواب دختر خانم های کوچولو مورد استفاده قرار میگیرد. طراح برای کادر دور اتاق که شامل دیوار و پرده ها میشود رنگ صورتی و برای مبلمان، سیسمونی و کفپوش رنگ سفید را انتخاب کرده است. بهتر بود از صورتی روشن تری استفاده شود ولی در هر صورت این سلیقه طراح بوده و قابل احترام است.

عکس و مدل تزیین اتاق نوزاد دختر با رنگ های سفید و صورتی

تزیین اتاق نوزاد دختر با رنگ های سفید و صورتی


سه رنگ خاکستری و زرشکی و سفید در این دکوراسیون به هم پیوند خورده اند ولی رنگ سفید بیشتر از دو رنگ دیگر خودنمایی میکند. در واقع سعی شده با استفاده از رنگ سفید مبلمان ها و درب ورودی اتاق، شدت رنگ خاکستری روی دیوارها خنثی شود ولی چندان موفق نبوده است و باز هم رنگ تیره دیوارها به دیگر بخش ها چربش دارد. از آنجایی که در این اتاق خواب یک دختر خانم کوچولو ساکن خواهد شد این مدل طراحی به نظر برای یک دکوراسیون دخترانه کمی سنگین و ناموزون می آید.

تزیین اتاق خواب نوزاد دختر با رنگ های سفید و قرمز، طراحی دکوراسیون دخترانه اتاق نوزاد به شکل دخترانه با رنگ سفید و قرمز و خاکستری، کفپوش چوبی سفید رنگ اتاق کودک

تزیین اتاق خواب نوزاد دختر با رنگ های سفید و قرمز


رنگ بندی و چیدمان و اجزایی که در این اتاق می بینیم نوید حضور یک آقا کوچولوی دوست داشتنی را می دهد. این اتاق خواب نوزاد مردانگی و پسرانه شدن دکوراسیون خود را مدیون رنگ قهوه ای است که روی در کمدها نقش بسته است.

عکس و مدل تزیین اتاق خواب نوزاد پسر با رنگ های سفید و آبی و قهوه ای، عکس و مدل طراحی دکوراسیون شیک پسرانه در اتاق خواب کودک نوزاد

تزیین اتاق خواب نوزاد پسر با رنگ های سفید و آبی و قهوه ای

نشر اختصاصی : نوبرانه های چیدمان، تزیین و طراحی دکوراسیون

شاید دوست داشته باشید
نظر شما چیست ؟