تزیین اتاق نوزاد دختر به شکل شیک و زیبا با رنگ سفید

این اتاق زیبا متعلق به دختر کوچولویی با نام “ماجا” است مادر ماجی علاقه زیادی به طراحی دکوراسیون به سبک سوئدی یا اسکاندیناوی دارد. در این روش طراحی دکوراسیون روی سادگی و استفاده از رنگ سفید تاکید زیادی می شود.

تزیین اتاق کودک نوزاد دختر با رنگ سفید

تزیین اتاق کودک نوزاد دختر با رنگ سفید

مادر این خانم کوچولو می گوید اتاق مساحت کمی نداشت ولی چون یک اتاق زیر شیروانی بود سقف در بخش هایی کاهش ارتفاع داشت و همین باعث می شد اتاق کوچکتر از حدی که بود به چشم بیاید. این یکی از دلایلی بود که تصمیم گرفتم اتاق فرزندم را با رنگ سفید دکور کنم تا فضا بیش از این محدود و کوچک به چشم نیاید.

تزیینات شیک و ساده برای اتاق نوزاد دختر

تزیینات شیک و ساده برای اتاق نوزاد دختر

مبلمان سفید رنگ برای اتاق کودک نوزاد دختر

مبلمان سفید رنگ برای اتاق کودک نوزاد دختر

برای اینکه فضا رنگ و بوی دخترانه بگیرد از عروسک ها و تزییناتی استفاده شده است که طراحی و رنگ بندی دخترانه دارند ولی با تم و نمایی خیلی ملایم و آرامبخش. روی دیوار و کنار تخت، استیکر قطره ای نصب شده است و در هر گوشه ای از اتاق، نشانه هایی از اسم ماجا را که با حرف لاتین M شروع می شود را می بینیم. تزیینات اتاق کاملا ساده و شیک هستند و مشخص است که در انتخاب تک تک آنها حساسیت و زمان زیادی گذاشته شده است تا با هم هارمونی و هماهنگی داشته باشند.

کمد و وسایل بازی اتاق بچه نوزاد

کمد و وسایل بازی اتاق بچه نوزاد

عکس و مدل تزیین اتاق خواب بچه نوزاد دختر

تزیین اتاق خواب بچه نوزاد دختر

اتاق در واقع دو بخش شده است و مجزا سازی بخش ها توسط ایجاد یک پله کوچک در میانه اتاق انجام شده است. در بخشی که سقف کمترین ارتفاع را دارد و نورگیر کمی نیز دارد تخت خواب قرار گرفته است و در واقع بخش خواب اتاق ماجا است. قسمت دیگر که دارای نورگیر سقفی است و سقف دارای ارتفاع بیشتری است تبدیل به اتاق بازی ماجا شده است.

سعادت دیدار با ماجا کوچولو نصیبمان نشد ولی از همین جا می گوییم که ماجا باید به داشتن همچین مادر مهربان و خوش سلیقه ای افتخار کند.

 نشر اختصاصی : نوبرانه  ( انتشار این مطلب با ذکر نام و لینک سایت ناشر مجاز می باشد )

شاید دوست داشته باشید
نظر شما چیست ؟