رنگ های مناسب و متنوع برای تزیین و دیزاین اتاق خواب

برای اینکه کاربر بتواند انتخاب بهتری برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب داشته باشد تصمیم گرفتیم چند مدل اتاق خواب را به تصویر بکشیم که تنوع رنگی در آنها به شدت به چشم می آید. با دیدن این نمونه مدل ها بهتر می توان درک کرد که رنگ ها چه تاثیر غیر قابل انکاری در طراحی دکوراسیون دارند.

آبی و سفید رنگ های اصلی بکار گرفته شده در دکوراسیون داخلی این اتاق خواب هستند. ولی خوب چون این دو رنگ فضا را بیش از حد سرد و بی روح می کنند از رنگ بنفش بعنوان طعم دهنده و چاشنی در این اتاق خواب استفاده شده است.

طراوت دادن به دکوراسیون اتاق خواب با رنگ بنفش

طراوت دادن به دکوراسیون اتاق خواب با رنگ بنفش


این روزها که همه به دنبال طراحی دکوراسیون مدرن در اتاق خواب هستند، دیدن اتاق خواب هایی با دیزاین کلاسیک خیلی می چسبد. در این اتاق خواب سفید و قهوه ای شنی به خوبی با هم میکس شده اند. آرامش مطلق در این اتاق موج می زند و این آرامش را هم مدیون حضور رنگ های سفید و کرم است.

تزیین اتاق خواب با رنگ های سرد مثل کرم و سفید

تزیین اتاق خواب با رنگ های سرد مثل کرم و سفید


برای اینکه به دکوراسیون اتاق خواب خود جنب و جوش بدهید چاره ای ندارید جز اینکه رنگ های شاد و با نشاط را از هر طریقی شده وارد فضای اتاق خواب کنید. مثلا در این اتاق خواب تابلوهای تزیینی، روتختی و روبالشی سفیر رنگ های شاد در اتاق خواب هستند.

استفاده از رنگ های شاد و پر هیجان در اتاق خواب

استفاده از رنگ های شاد و پر هیجان در اتاق خواب


اگر یک اتاق نیاز دارید که تو اون ریلکس کنید و روی تخت که می خوابید عضله های بدنتان شُل بشود می توانید از رنگ های پاستلی را با سفید مخلوط کنید. مثل این اتاق خواب که رنگ آبی پاستلی با سفید در آن میکس شده است و چنین نمایی برای اتاق خواب رقم خورده است.

اتاق خواب کلاسیک با رنگ بندی آبی و سفید

اتاق خواب کلاسیک با رنگ بندی آبی و سفید


افراد شاد و بشاش هیچ جوره راضی نمی شوند که حتی در اتاق خواب شان از رنگ های سرد و بی روح استفاده شود. دست خوشان نیست روان و ضمیر ناخود آگاه این افراد به این شکل پرورش یافته است که هر جا باشند به دنبال شادی و یافتن نکات مثبت هستند. شاید این اتاق خواب به چشم شما کمی جلف بیاید ولی برای بعضی افراد که متاسفانه تعدادشان کم است ایده آل ترین اتاق خواب دنیاست.

تزیین اتاق خواب با رنگ های شاد و جذاب مثل سبز و صورتی

تزیین اتاق خواب با رنگ های شاد و جذاب مثل سبز و صورتی


طراحان دکوراسیون اعتقاد دارند گاهی وقت ها برای زیبا بیشتر در فضای مورد نظر بهتر است روی یک رنگ خاص تاکید شود. دقیقا همچین چیزی را در اتاق خواب می بینیم تاکید شدید روی رنگ آبی شده است و در حواشی به رنگ قهوه ای تکیه شده است. این ترکیب رنگی، فضای اتاق خواب را مدرن و جذاب کرده است ولی اینکه چند نفر حاضر هستند که این سبک رنگ بندی را برای اتاق خواب خود انتخاب کنند نمی دانیم.

عکس طراحی دکوراسیون مدرن اتاق خواب با آبی و قهوه ای

طراحی دکوراسیون مدرن اتاق خواب با آبی و قهوه ای


بنفش رنگی دوست داشتنی برای بانوان است و در حقیقت می توان گفت خواهر بزرگ صورتی است و بالطبع سنگین تر و باوقار تر از صورتی است. در اتاق خواب مورد نظر ما وزن های مختلفی از رنگ بنفش با سفید به زیباترین شکل ممکن ترکیب شده است و در نهایت این اتاق خواب رمانتیک و دوست داشتنی پدید آمده است.

تزیین اتاق عروس با رنگ بنفش و سفید

تزیین اتاق عروس با رنگ بنفش و سفید

نشر اختصاصی : نوبرانه ( انتشار این مطلب با ذکر نام و لینک سایت ناشر مجاز می باشد )

شاید دوست داشته باشید
نظر شما چیست ؟