دکوراسیون ساده اتاق نوزاد برای کوچولوهای دو قلو

والت و ویتنی نام دو کوچولو با نمک و دوست داشتنی است که قرار است در اوایل سال 2016 رسما پا به جهانی هستی بگذارند و مالک یک اتاق خواب سفید برفی و زیبا بشوند.

پدر و مادر این وروجک ها می گویند :

از آنجایی که فرزندانمان دو جنسیت مختلف داشتند و یکی پسر و دیگری دختر بود تصمیم گرفتیم از رنگ سفید بهره بیشتری ببریم. چون سفید از آن دسته رنگ های خنثی است که فضا را پر نورتر جلوه می دهد، جنسیت خاصی را در بر نمی گیرد و استرس بچه ها را کاهش می دهد. 

خیلی دوست داشتیم که دکوراسیون اتاق خواب فرزندانمان با کمترین هزینه ممکن طراحی و چیدمان شود از این رو خیلی به سمت لوازم و تزیینات لوکس نرفتیم. ساده ترین مدل سیسمونی و تخت خواب را انتخاب کردیم و برای کفپوش اتاق، موکت کرم رنگ را مناسب دیدیم و روی آن هم یک فرش ماشینی قدیمی پهن کردیم. می دانیم گزینه های بهتر و شیک تری هم بود ولی ما به دنبال سادگی بودیم.

تخت خواب نوزاد دو قلو

تخت خواب نوزاد دو قلو

یک صندوقچه قدیمی طلایی رنگ را که قبلا در اتاق خواب مهمانان قرار داده بودیم را به اتاق خواب کودکان خود منتقل کردیم و فضای خالی بین تخت ها را با این صندوقچه کلاسیک و فانتزی پر کردیم تا فضای اتاق، خیلی هم سرد و خنثی نباشد. اتفاقا احساس می کنیم انتخاب درستی داشته ایم و این صندوقچه تبدیل به نقطه کانونی و توجه برانگیز اتاق شد.

برای نشیمن بزرگترها، یک مبل راحتی یک نفره در گوشه ای از اتاق قرار دادیم که آن هم چندان مبلمان گران قیمت و لوکسی نبود و فقط نمای کلاسیک اتاق را کلاسیک تر میکرد. شاید گران قیمت ترین قطعه ای که به دکوراسیون اتاق خواب دوقلوهای خود اضافه کردیم کمد دراور سفید رنگ ایکیا بود که هزینه بیشتری نسبت به دیگر قطعات روی دستمان گذاشت که البته ارزش اش را داشت.

مبلمان اتاق نوزاد

مبلمان اتاق نوزاد

دراور و سیسمونی نوزاد

دراور و سیسمونی نوزاد

در آخر ما هم پیشاپیش تولد دو قلوهای این پدر و مادر خوش سلیقه را تبریک می گوییم. ولی در مورد طراحی دکوراسیون این اتاق خواب باید گفت سادگی که مد نظر این زوج مهربان بوده کاملا در دکوراسیون این اتاق خواب به چشم می آید. ولی بعنوان یک بیننده عادی احساس می کنیم فضا بیش از حد رسمی و سنگین است، شاید میشد از رنگ های گرم، حداقل در تزیینات اتاق بهره بیشتری برد تا اتاق، طعم و مزه بچه گانه تری به خود بگیرد.

تزیینات اتاق کودک نوزاد

تزیینات اتاق کودک نوزاد

تزیینات دیواری اتاق کودک نوزاد

تزیینات دیواری اتاق کودک نوزاد

سیسمونی نوزاد

سیسمونی نوزاد

نشر اختصاصی : نوبرانه ( انتشار این مطلب با ذکر نام و لینک سایت ناشر مجاز می باشد )

شاید دوست داشته باشید
نظر شما چیست ؟