کتابخانه چوبی خانگی با طرح و مدل دیواری و پایه دار

هر چند متاسفانه آمار مطالعه در کشور هر روز رو به کاهش هست، ولی هنوز افراد زیادی هستند که مطالعه و کتاب خوانی را جزو برنامه روزمره خود قرار داده اند. قرار دادن کتاب در کمد یا کیف شاید چندان کار منطقی نباشد و خانواده های فرهنگی حتما نیاز به کتابخانه چوبی خانگی را در منزل خود احساس می کنند. تغییر و تحولی که در این چند ساله دکوراسیون خانه ها را تحت تاثیر خود قرار داده به کتابخانه ها هم رحم نکرده و سعی در تغییر مدل و چهره این کمد فرهنگی داشته است. عکس و تصویر چند مدل کتابخانه چوبی خانگی و متفاوت را در این صفحه می توانید ببینید از کتابخانه های فانتزی که روی زمین قرار میگیرند تا کتابخانه ها مدور دیواری.

 

عکس و مدل جدید کتابخانه خانگی

عکس و مدل جدید کتابخانه خانگی

مدل کتابخانه دیواری ، جدید و مدرن خانگی

مدل کتابخانه دیواری فانتزی و جدید و مدرن

نشر اختصاصی : نوبرانه ( انتشار این مطلب با ذکر نام و لینک سایت ناشر مجاز می باشد )

متاسفانه در سال های اخیر کتابخانه از دکوراسیون داخلی خیلی از منازل و خانه ها حذف شده است و اگر هم در خانه ای وجود داشته باشید فقط جنبه تزیینی و دکوری دارد. ولی در هر صورت ما می خواهیم چند نمونه مدل کتابخانه را در اینجا به تصویر بکشیم. این کتابخانه ها از نظر طراحی و شکل ظاهری و نوع کاربری با کتابخانه های معمول در که در دکوراسیون بسیاری از منازل دیده ایم تفاوت دارد. در این بخش هم کتابخانه های دیواری وجود دارد و هم کتابخانه های پایه دار که روی زمین قرار می گیرند.

کتابخانه های دیواری و تزیینی دکوراسیون داخلی با مدل های متنوع ، طرح های جدید و مدرن و فانتزی کتابخانه دیواری خانگی ، مدل های متنوع شلف و قفسه دیواری

کتابخانه قابل نصب روی دیوار با طراحی جالب و دیدنی ، کتابخانه ساده آویزان ، کتابخانه شیک و زیبا برای اتاق نشیمن

Related Posts