طراحی و چیدمان دکوراسیون داخلی خانه و سوئیت کوچک

این سوئیت و آپارتمان کوچک و نقلی در شهر گوتنبرگ سوئد واقع شده است، طراح دکوراسیون داخلی این خانه و منزل کوچک دانشجویی و مجردی می خواهد ثابت کند که حتی در محیط های کوچک و فضاهای کم هم می توان با یک طراحی دکوراسیون معقول و ساده، آشیانه ای فوق العاده زیبا و دلنشین برای زندگی یک نفره و یا حتی دو نفره ساخت.

 

یک تخت خواب یک نفره و یک کاناپه سه نفره ساده که روبروی تخت خواب قرار گرفته و در مواقعی که با کمبود جا برای نشمین مواجه شویم، از سطح روی تخت خواب هم می توان برای نشیمن استفاده کرد.

چیدمان ایده آل در خانه های کوچک

چیدمان ایده آل در خانه های کوچک

چیدمان سرویس خواب در سوییت کوچک

چیدمان سرویس خواب در سوییت کوچک

در گوشه ای از سالن یک میز چوبی کوچک با دو صندلی چوبی قرار دارد که هم می توان از آن بعنوان میز ناهارخوری استفاده کرد و هم  بعنوان میز تحریر. یک شلف ( طاقچه ) کوچک و جمع و جور که کاملا با رنگ بندی صندلی و میز ست شده است زیبایی دکوراسیون را چند برابر کرده است که از آن هم میتوان برای قرار دادن لوازم دکوری استفاده کرد هم بعنوان کتابخانه.

تزیینات زیبا و ارزان قیمت

تزیینات زیبا و ارزان قیمت

چیدمان اتاق نشیمن کوچک

چیدمان اتاق نشیمن کوچک

آشپزخانه طراحی شده در دکوراسیون این سوئیت 26 متری چیزی از یک آشپزخانه معمولی که در خیلی از خانه های 100 متری یا بزرگ تر استفاده می شود کمتر ندارد. اجاق گاز و فر ، ماشین ظرفشویی ، سینک ظرفشویی و چندین کمد جادار که برای گذاشتن وسایل ضروری برای پخت و پز از آنها می توان استفاده کرد.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک + عکس

طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک

مدل کابینت های آشپزخانه کوچک + عکس

مدل کابینت های آشپزخانه کوچک

چیدمان و دیزاین دکوراسیون داخلی سوئیت

چیدمان و دیزاین دکوراسیون داخلی سوئیت

سرویس بهداشتی که برای این آپارتمان در نظر گرفته شده بزرگتر از چیزی به نظر می آید که انتظارش را داشتیم ولی این یک حسن بزرگ به حساب می آید چون هر چه سایز فضای اتاقک سرویس بهداشتی بزرگتر باشد مسلما فاصله ای که بین اتاقک دوش وسرویس فرنگی ایجاد میشود بیشتر است ، این موضوع وقتی مهم و حیاتی تلقی می شود که فردی وسواسی و حساس ساکن این خانه شود.

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی

بزرگترین امتیازی که میشود به این سوئیت داد بالکن و تراس دلباز آن است که به سمت یک باغ سبز باز میشود و بخوبی می توان خستگی یک روز طاقت فرسا را با خوردن یک فنجان چای در این بالکن سرسبز از تن بیرون کرد.

طراحی و تزیین بالکن و تراس کوچک آپارتمانی + عکس

طراحی و تزیین بالکن و تراس کوچک آپارتمانی

در نهایت باید بگوییم اگر دکوراسیون این سوئیت زیبا به دل شما نشسته است یکی بخاطر چیدمان مرتب و منظم دکوراسیون و دیگری مسلما بخاطر استفاده و اختصاص لوازم و تجهیزات رنگ روشن سفید و کرم و سیلور در متن این دکوراسیون است.

نشر اختصاصی : نوبرانه ( انتشار این مطلب با ذکر نام و لینک سایت ناشر مجاز می باشد )

می خواهیم شما را به تماشای دکوراسیون داخلی یک خانه آپارتمانی کوچک 30 یا 40 متری دعوت کنیم. با دیدن تصاویر و عکس های دکوراسیون این سوییت کوچک به شما اثبات میشود که چیدمان و دیزاین خانه های کوچک دانشجویی یا مجردی هم جذابیت های خاص خود را دارد. رنگ سفید بعنوان رنگ متن و اصلی این خانه کوچک انتخاب شده است و از کفپوش های چوبی در کف خانه بهره برده شده است ، ترکیب دو رنگ سفید و قهوه ای یک طراحی دکوراسیون مدرن و زیبا و شیک را در نمای داخلی این سوییت و آپارتمان کوچک رقم زده است.

مدل تزیین دکوراسیون داخلی خانه کوچک مجردی و دانشجویی با طراحی ساده و زیبا ، تزیین دکوراسیون سوییت کوچک نقلی و زیبا ، عکس و تصاویر از دکوراسیون داخلی خانه و آپارتمان نقلی و کوچک دانشجویی

خانه های کوچک دانشجویی و مجردی را چطور چیدمان و دیزاین کنیم ، عکس دکوراسیون داخلی خانه و سوییت دانشجویی که به زیبایی طراحی دکوراسیون شده است ، عکس دکوراسیون داخلی خانه های کوچک زیر 50 متری

Related Posts