میز تحریر کمجا و تخت خواب تاشو در یک محصول چوبی

هر چه فضا و مساحت اتاق خواب ها کوچکتر و محدودتر می شود در طرف مقابل خلاقیت و ایده پردازی تولیدکنندگان و طراحان محصولات چوبی هم افزایش میابد. میز تحریر و تخت خواب از اجزاء اصلی اتاق خواب هستند ولی اگر بخواهیم هر دو آنها را در اتاق خواب کوچک 6 یا 7 متری داشته باشیم دیگر فضایی برای رفت و آمد در اتاق خواب باقی نمی ماند. پس باید به دنبال محصولی گشت که تخت خواب و میز تحریر را یکجا به اتاق خواب بیاورد ولی فضا را هم به اشغال خود درنیاورد.

میز کامپیوتر تاشو کمجا

میز کامپیوتر تاشو و کمجا

محصول چوبی مورد نظر که در این بخش معرفی می کنیم یک سازه چوبی دو کاره است که هم تخت خواب است و هم میز تحریر یا کامپیوتر. این محصول از سه بخش اصلی تشکیل شده است.

میز کامپیوتر تاشو در کنار تخت کمجا

میز کامپیوتر تاشو در کنار تخت کمجا

تخت خواب و میز کامپیوتر در یک محصول

تخت خواب و میز کامپیوتر در یک محصول

– دیواره چوبی که کاملا ثابت است و نقش پایه نگهدارنده را بازی میکند.

– بخش تخت خواب که سیستمی همانند تخت خواب های تاشو کمجا دارد که در بعضی از اتاق ها می بینیم. تخت خواب در حالت بسته به دیواره می چسبد و برای استفاده کافیست یک مدار 90 درجه را به سمت پایین طی کند تا تخت خواب آماده استفاده شود.

– ولی خلاقانه ترین بخش این محصول، میز کامپیوتری است که با دو بازوی متحرک به پشت تخت خواب نصب شده است. با بسته شدن تخت خواب، این بخش میز تحریر و کامپیوتر است که آماده استفاده میشود و شب هنگام که زمان استفاده از تخت خواب میرسد میز تحریر به همان شکل و با همان زاویه ای که دارد در زیر تخت خواب قرار می گیرد بدون آن که وسایل روی آن به زمین بریزند. پایه هایی که در کناره های میز تحریر و تخت خواب نصب شده اند کاملا روی هم می نشینند و فضایی که در میان سطح میز و سطح زیرین تخت خواب ایجاد میشود از آسیب رساندن به محصولاتی که روی میز هستند جلوگیری می کند.

تخت خواب و میز کامپیوتر چوبی کمجا و تاشو

تخت خواب و میز کامپیوتر چوبی کمجا و تاشو

خیلی لذتبخش است که محصولی در اتاق خواب خود داشته باشیم که یک محدوده حدودا دو تا سه متری را اشغال کند و نیاز ما به میز تحریر و کامپیوتر و از همه مهمتر تخت خواب را مرتفع سازد.

نشر اختصاصی : نوبرانه ( انتشار این مطلب با ذکر نام و لینک سایت ناشر مجاز می باشد )

شاید دوست داشته باشید
نظر شما چیست ؟