مبلمان راحتی سه نفره که به تخت دو طبقه تبدیل میشود

مدل های زیادی از مبلمان های تختخواب شو را دیده ایم و در نوبرانه معرفی کرده ایم ولی این مدل از نظر طراحی تا حد زیادی متفاوت تر به نظر می آید. این مبلمان راحتی سه نفره در عرض چند ثانیه به یک ست تخت خواب دو نفره دو طبقه تبدیل میشود. 

با دیدن شکل ظاهری این محصول در حالت مبلمان احساس می کنید یک مبل راحتی (کاناپه) ساده سه نفره می بینید که در خیلی از منازل دیده میشود، ولی حقیقت چیز دیگری است. بخش خوشخواب تخت بالایی دقیقا در زیر بخش نشیمن مبلمان راحتی مخفی شده است و دسته و دیواره دو طرف مبل به دو تکه جلو و عقب تقسیم شده است و با تبدیل مبلمان به تخت خواب، تکه جلویی روی تکه عقبی قرار می گیرد. روی کناره بدنه تخت بالایی یک نردبان جمع شو آلومینیومی نصب شده است که برای رسیدن به تخت خواب طبقه بالا به مصرف کننده یاری می دهد.

این مدل مبلمان تختخوابشو در خانه های دانشجویی یا در اتاق نشیمن برای مهمانانی که شب را مهمان شما خواهند بود خیلی می تواند کارآمد باشد. داک ایکس ال نام این محصول کمجا است و استارت تولید آن در کشور ایتالیا خورده است. امیدواریم در آینده ای نزدیک نمونه مدل های این مبلمان مدرن را در بازار داخلی ببینیم.

 

مبلمان تختخواب شو

مبلمان تختخواب شو

مبل تختخواب شو دو نفره

مبل تختخواب شو دو نفره

مبل تختخواب شو دو طبقه

مبل تختخواب شو دو طبقه

مبلمان تختخواب شو

مبلمان تختخواب شو

نشر اختصاصی : نوبرانه  ( انتشار این مطلب با ذکر نام و لینک سایت ناشر مجاز می باشد )

شاید دوست داشته باشید
نظر شما چیست ؟