ایده هایی برای ایجاد جذابیت در دکوراسیون اتاق کوچک

فارغ از اینکه اتاق خواب شما کوچک یا بزرگ باشد در هر صورت ایجاد جذابیت و زیبایی کار ساده ای نیست. شاید اگر برای تزیین و دیزاین اتاق خواب، نمونه مدل یا ایده ای وجود داشته باشد کار تا حدی آسان تر شود و بتوان با اتکا و ایجاد تغییراتی در ایده های موجود به تزیین دکوراسیون مورد نظرمان در اتاق خواب برسیم. ایجاد جذابیت فقط با خرید محصولات لوکس و گران قیمت به دست نمی آید شاید به جرات بتوان گفت که ایده های جدید و خلاقانه تاثیری به سزا تر را به بار می آورند. همیشه تازگی و نوپردازی زیبا و جذاب جلوه می کند.

– نصب سرویس خواب کودک از سقف و آویزان شدن تخت ایده جالبی است، هر چند که از تصویر لارژ فرمت فانتزی پشت تخت خواب هم به سادگی نمی توان گذشت.

تخت خواب کودک
تخت خواب کودک ، آویزان شده از سقف

– پوشش دادن فضای دور هدبُرد سرویس خواب با کتابخانه و قفسه بندی چوبی می تواند ایده جالبی در اتاق خواب جوانان و نوجوانان باشد.

کتابخانه اتاق خواب
قفسه بندی اتاق خواب نوجوانان

– استفاده از رنگ های گرم و رمانتیک مثل صورتی و قرمز، بهترین هدیه برای دکوراسیون اتاق خواب خانم های جوان می تواند باشد.

اتاق خواب دخترانه
رنگ های گرم دخترانه در اتاق خواب

– استفاده از فضاهای خالی در اتاق خواب برای قرار دادن سرویس خواب و کمدها شاید چندان زیبا نباشد ولی بشدت هوشمندانه است.

کمد اتاق خواب
استفاده مفید از فضاهای خالی اتاق خواب

– این هم یک میز قدیمی که رنگ زده شده است و نیمی از آن برش داده شده است و این حس را به بیننده القا میکند که نیمی از میز درون دیوار است.

میز اتاق خواب
نوآوری و خوش سلیقگی در استفاده از میز قدیمی

– اگر دیوار بالای تخت خواب خالی است آنرا به یک گالری عکس تبدیل کنید حالا این عکس ها می توانند عکس های فانتزی و عمومی باشند و یا عکس های خانوادگی که می توانند یادآور خاطرات خوش زندگی شما باشند.

نصب قاب عکس دیوار
نصب قاب عکس روی دیوار اتاق خواب

– اگر فرزند شما عاشق جغرافیا و جهانگردی است روی دیوار اتاق خواب او نقشه و نمادهای جهانگردی بچسبانید تا مارکوپولوی کوچولو شما عاشق اتاق خوابش شود.

استیکر دیواری کودک
تزیین دیوارهای اتاق خواب نوجوانان و کودکان

– استفاده از رنگ های متنوع تیره و روشن در فضای اتاق خواب هم فضا را جذاب تر جلو می دهد و هم شادابی و نشاط را برای دکوراسیون اتاق خواب به ارمغان می آورد. البته در استفاده از رنگ ها هم زیاده روی نکنید که نتیجه معکوس در پی نداشته باشد.

اتاق خواب رنگارنگ
طراحی دکوراسیون رنگارنگ راه راه در اتاق خواب

– نصب روکش های طرح دار با رنگ های شاد روی تاج تخت و قاب دور تخت هم یکی از راه هایی است که می تواند به جذابیت دکوراسیون اتاق خواب کمک کند.

تاج تخت طرح دار رنگ روشن
تاج تخت طرح دار رنگ روشن

نشر اختصاصی : نوبرانه  ( انتشار این مطلب با ذکر نام و لینک سایت ناشر مجاز می باشد )

شاید دوست داشته باشید
نظر شما چیست ؟